Fotbalisté si na svém vzhledu většinou zakládají. Svými účesy udávají módní trendy a nejedna kadeřnice už určitě v životě slyšela: Ostříhejte mě na Ronalda, na Beckhama apod. Nejsou to ale jen vlasy, ale i oblečení nebo mužné muskulatury, kterými inspirují ostatní muže. A ženám? Těm přinášejí potěšení pro oči. Jací fešáci jsou v letošních sestavách prestižní fotbalové soutěže?

Olivier Giroud (34)

giroud.jpg
Foto: Shuttrstock

Francouzský tým má ve svých řadách pořádně žhavé želízko. Čtyřiatřicetiletý útočník je totiž velmi pohledný a na hřišti je se svými 193 centimetry jen těžko přehlédnutelný. Od roku 2018 působí v anglickém klubu Chelsea FC. V roce 2011 se oženil s brunetkou Jennifer.

Fabian Schär (29)

profimedia-0613319963.jpg
Foto: Profimedia

Švýcarsko má mezi svými reprezentanty obránce s oříškově hnědýma očima z klubu Newcastle United. I on je však zadaný, po jeho boku se objevuje přítelkyně Alexandra.

Tomáš Vaclík (32)

profimedia-0612640137.jpg
Foto: Profimedia

V řadách českých borců se také najdou muži s potenciálem lamačů ženských srdcí. Má ho například brankář Tomáš Vaclík, který je od roku 2018 posilou španělského klubu Sevilla FC. V roce 2015 se oženil s přítelkyní Martinou, se kterou má dvě dcery. Jmenují se Nicole a Melissa.

Mason Mount (22)

profimedia-0599744165.jpg
Foto: Profimedia

Teprve dvaadvacetiletý mladíček působí jako záložník anglické Chelsea a Anglii reprezentuje také na letošním EURu. Ve fotbale září a skvělou budoucnost má ještě před sebou. I on je ale zadaný. Od roku 2017 je po jeho boku zpěvačka a modelka Chloe Wealleans-Watts.

Eden Hazard (30)

profimedia-0615532013.jpg
Foto: Profimedia

Belgický záložník sice nevyčnívá svou výškou, která je jen 175 centimetrů, ale i tak je na něj pěkné pokoukání. A kdyby se vám náhodou nelíbil, můžete omrknout jeho bratry. Kylian, Thorgan a Ethan jsou totiž také profesionální fotbalisté. Už od čtrnácti let je Edenovou láskou Natacha Van Honacker. V roce 2012 z ní udělal svou ženu.

Zdroj: Profimedia, Instagram, TheGuardian, UEFA, Eden Hazard oficiální stránky