Nejen pro ty, co uvažují o větší chladničce shrneme pět důvodů, proč je větší lednička skvělý nápad.
5d95e21d2445aobrazek.png

5 důvodů, proč potřebujete větší ledničku

  1. Získáte více času. Četnost návštěv nejbližšího supermarketu se minimalizuje. A vy tak můžete věnovat více času svým koníčkům nebo nejbližším.
  2. Díky většímu prostoru máte lepší přehled, co v chladničce je a tím budete méně plýtvat potravinami. Výzkumy ukazují, že k plýtvání často dochází, protože některé kusy prostě zapomeneme někde v lednici za ostatními potravinami.
  3. Více prostoru pro uložení již připraveného jídla. Během náročných pracovních dní je dobré připravit si jídlo dopředu, tak abyste získali více času.
  4. Větší lednička obvykle znamená i větší mrazák. Takže pokud nemáte dostatek času na přípravu jídla, vždy je dobré mít nějaké jídlo navíc, které je bezpečně uložené na mrazáku. Dalším plusem je, že hotové jídlo, které nespotřebujete jednoduše dáte na mrazák, místo toho, abyste ho po několika dnech v chladničce vyhodili.
  5. Zjednoduší vám přípravu velkých oslav. Pokud jste ten, kdo pořádá všechny akce pro přátele a rodinu, vaše lednička určitě praská ve švech. S velkou chladničkou vše jednoduše nakoupíte najednou a příprava oslavy, nebo posezení s přáteli u grilování nebo večerní párty pro vás bude mnohem snazší.
    5d95e26b0e194obrazek.png

Side by Side chladnička Gorenje NRS9183MB nabízí nejen dostatek místa, s celkovým objemem 516 l, ale i technologii Total NoFrost s automatickým odmrazováním. Najdete zde nejen extrémně velký úložný prostor pro uchovávání potravin a nápojů, ale rovněž moderní funkce a technologie. Elektronické ovládání a přehledný digitální display, umístěný na dveřích vás informuje o chodu. Ve velkém vnitřním prostoru se budete snadno orientovat díky efektivnímu LED osvětlení. K výbavě samozřejmě patří i vyjímatelný twist výrobník ledu. Jednoduchým otočením vypadnou kostky ledu a vy si tak vychutnáte váš oblíbený chlazený nápoj. I přes své rozměry má nová chladnička nižší spotřebu energie a je zařazena do A+++ třídy. K dalším úsporným a bezpečnostním prvkům patří zvukový alarm, který vás v případě otevřených dveří taktně upozorní, že je nutno chladničku nebo mrazničku zavřít. Pokud do chladničky vložíte najednou větší množství potravin, které mají vyšší teplotu, naruší se tím stabilní teplota uvnitř. Funkce rychlého chlazení SuperCool zajistí, že teplota se sníží na 3 °C. Na tomto stupni zůstane po dobu následujících 6 hodin, tak aby nedocházelo k negativním vlivům na potraviny. Potraviny tak zůstanou déle svěží a čerstvé. Samozřejmostí je dokonalé rozčlenění vnitřního prostoru. Ten obsahuje 5 skleněných polic na každé straně, 2 zásuvky na skladování ovoce a zeleniny, FreshZone zásuvku, integrovaný držák na lahve a 3 police ve dveřích. Tichý provoz, lepší skladovací podmínky a energetickou účinnost, to vše vytváří invertorový kompresor. Praktický mrazák je vybaven funkcí rychlého zamrazení FastFreeze, 2 zásuvkami, 4 policemi a 5 sklenými policemi, takže vám poskytne dostatek místa na vše co do něj vložíte. Navíc v případě výpadku elektrického proudu uchová chladnička potraviny ve zmrazeném stavu po dobu 10 hodin. Dveře z černého ocelového plechu vás nenechají na pochybách, že tato chladnička je i skvělým designovým doplňkem.
cena: 29 990 Kč
blobid0.png

S vysokou funkčností chladničky Gorenje NRS9182VX koresponduje čistý design v provedení nerez. I tento typ nabízí dokonalý úložný prostor, liší se jen v objemu 535 l, stupni energetické třídy A++, disponuje 5 policemi ve dveřích chladničky a
3 policemi ve dveřích mrazničky. Chladnička disponuje dávkovačem vody a automatickým výrobníkem ledu, takže ledové kostky nebo ledovou tříšť budete mít kdykoliv po ruce. Skladovací doba při výpadku elektrického proudu je 8 h.
cena: 25 990 Kč

Gorenje side by side chladničky s mrazničkou jsou tou nejlepší volbou pro každého, kdo chce pohodlný a efektivní způsob, jak uchovat čerstvost potravin. Tyto spotřebiče v kombinaci s moderním designem, výkonnou technologií a prostorným interiérem nabízejí snadno dostupné a přehledné uložení pro všechny vaše potraviny. Není tak divu, že se do nich okamžitě zamilujete.
5d95e23c7913eobrazek.png

Reklama