Rose McGowan

ou1.jpgFoto: Profimedia

Herečku Rose McGowan budete pravděpodobně znát díky její nejvýraznější roli Paige v seriálu Čarodějky. V roce 1998 všechny šokovala, když se na předávání cen MTV objevila oblečená neoblečená. V průsvitné síťce místo šatů měla vidět nejen celé popředí, ale i pozadí. Doprovod jí tehdy dělal zpěvák Marilyn Manson, který vsadil na zvířecí vzor.

Geena Davis

ou2.jpgFoto: Profimedia

Herečka známá jako Thelma ze snímku Thelma a Louise se rozhodla přinést na udílení Oscarů v roce 1992 princeznovský nádech. Zvolila proto bílé saténové šaty s podivnou sukní, která byla vepředu krátká a vzadu dlouhá a připomínala šlehačkový dortík. Vše ještě vyšperkovala dlouhými rukavicemi a naprosto nehodícími se černými silonkami. A podivné punkové střevíce? Ty snad ani netřeba komentovat.

Pamela Anderson

ou3.jpgFoto: Profimedia

V umění hezky se obléknout herečka Pamela Anderson nikdy moc nevynikala. Na udílení cen MTV v roce 1999 vyrazila v bílém korzetovém vršku, který odkazoval k viktoriánské době. Retro kousek doplnila barevnou třpytivou sukní a růžovým kloboučkem.

Whoopi Goldberg

ou4.jpgFoto: Profimedia

Herečka Whoopi Goldberg se chtěla módně odvázat, ale moc dobře to nedopadlo. Na udílení Oscarů v roce 1993 zkombinovala příliš mnoho nesourodých barev a v saténovém kompletu vypadala vskutku podivně.

Gwen Stefani
ou5.jpg
Foto: Profimedia

Na předávání cen MTV v roce 1998 vypadala zpěvačka Gwen Stefani trochu jako z jiné planety. Kožešinkovou podprsenku sladila s modrými vlasy. K tomu si vzala podivnou sukýnku s kalhotami a žabky na vysoké platformě.

Zdroje: Profimedia, autorka článku

Čtěte také: 

Reklama