Již 5 let hraji Ultima online. Před tím jsem asi rok hrála diablo2, přes které jsem se seznámila se svým nynějším životním partnerem.

A ještě Dungeon siege. Všechny tyto hry jsou z kategorie RPG a Dungeony. Myslím, že tento typ her je poměrně zajímavý pro ženy. Hlavním cílem her je získávat Ireny. Což mě jako ženu fascinuje. Svou figurku si bojově vylepšuju. Oblékám atd.

Ultima. To je ojediněly projekt, který dodnes není překonán. Tato hra se hraje pouze po netu.

Připojujete se na nějaký shard, což je svět. A tam žijete. Zvolíte si nějaké základní vlastnosti. Začátečníci si vyberou asi předvolené, Warior, mág, craft, paladin, samurai. Pokročílý si nakombinuje svoje dovednosti a vstoupí do světa.

Tam si normálně s hráči povídáte, stavíte si domek, pěstujete kytky, chodíte po dungeonech a zas ziskáváte drahé a zajímavé látky, ze kterých Vám šikovný craft ušije šaty.

A nebo se snažíte získat Artefakty, kopete hroby a s celou partou si to užíváte :-).

Neumím si představit život bez UO a ani bez přátel, které jsem takto získala a každý den se s nimi aspoň virtuálně vidím.

Simona


Milá Simono,
asi jsem na tom trochu jinak. Vámi popisovaná hra by mě možná na chvíli lákala. Ale zdá se mi, že život je příliš krátký na to, abychom každý den vstupovali do virtuálního světa a nechali si tak uniknout ten reálný.

Reklama