www.plastia.cz„Na rozdíl od mnoha lidí dovedou květiny hned tři zázraky: zdobit, léčit a vonět, a to ve vší skromnosti.“

Všichni si přejeme, aby nám bylinky dělaly radost svou krásou, vůní a třeba i chutí. A aby to trvalo co nejdéle. Jenže to jim musíme, kromě pravidelné pochvaly, jak pěkně rostou, zajistit také dostatek světla a vody.

Světlo získáme poměrně snadno. Bylinky jsou světlomilné, a tak ideální je okno na jih, popřípadě na západ. V okně se bude Rosmarin vyjímat nejlépe. Kromě krásy pěstovaných bylinek vynikne také jednoduchá elegance čistých linií vašeho květináče. Rosmarin je totiž prvním produktem nové řady českých designových výrobků pro krásnější domov.

Světlo tedy už máme. Zajistit však dostatečnou, zároveň však přiměřenou míru vláhy, to býval vždycky úkol mnohem složitější. Do té doby, než jsme pro vás vytvořili Rosmarin - samozavlažovací bylinkový květináč. Díky knotu je voda ze zásobníku dodávána postupně, jak rostlina potřebuje. Máte tak jistotu, že vláhy bude přesně tolik, kolik je potřeba. A bez starosti.

 

www.plastia.cz

TIP: Pro zalévání je ideální použít dešťovou vodu. Ti z nás, kteří tuto možnost nemáme, použijí vodu z kohoutku. Vždy ji však necháme alespoň dvě hodiny odstát. V kuchyni nám to bude nádherně vonět, ale také výtečně chutnat.

www.plastia.cz

Více na www.plastia.cz

Reklama