Ne každý chce mít doma obyčejnou kombinovanou chladničku. Někdo hledá výjimečnost, ať už designovou, nebo technologickou. Jiný větší objem díky nadstandardní šířce spotřebiče nebo spojení monoklimatické chladničky a samostatné mrazničky do tzv. „evropské ameriky” při zachování 60cm hloubky spotřebiče. Ať už máte jakákoliv přání, Whirlpool je všechna dokáže uspokojit.

  • Nové 70cm kombinace
  • Monoklimatické chladničky a samostatné mrazničky – tzv. „evropské ameriky”

Novinky se šířkou 70 cm

whirpoolDynamicky rostoucí skupina chladniček širších o 10 cm oproti standardu se dočkala od značky Whirlpool letos nových modelů, které zaujmou jak svým vzhledem, tak energetickou úsporností a technologickou výbavou. Vybírat lze navíc jak z modelů s mrazákem dole, tak modelů s mrazákem nahoře – vždy v oblíbeném minimalistickém designu ABSOLUTE, který vám umožní sladit vaši domácnost od kuchyně až po koupelnu.

Whirlpool B TNF 5323 OX

70 cm široká chladnička v prémiovém provedení s dvířky v nerezu patří ve své kategorii mezi nejúspornější na trhu, protože pracuje v energetické třídě A+++. Právě díky šířce poskytuje celkový využitelný objem 450 l, z toho připadá na mrazničku 148 l. Vychází z nové platformy Total NoFrost s pokročilým beznámrazovým systémem. Díky tomu se v mrazničce neusazuje námraza, zatímco v chladicí části je udržována vysoká vlhkost vzduchu, vhodná pro čerstvé potraviny.

whirpoolO rovnoměrný rozvod chladného vzduchu a vlhkosti se navíc stará systém Multiflow, takže je v chladicím prostoru zcela minimální teplotní odchylka mezi horní a spodní policí. Technologie 6. smysl FreshLock obnoví správnou teplotu pětkrát rychleji než chladničky Whirlpool bez této technologie.

Uvnitř chladničky se také nachází nízkoteplotní zásuvka Fresh Box 0°, určená primárně whirpoolpro skladování čerstvého masa, ryb a lahůdkových potravin, které díky teplotě blízké 0 °C vydrží déle čerstvé a chutné. Chladnička se ovládá elektronicky pomocí displeje a dotykových ploch, integrovaných ve dvířkách nad horizontálně umístěným madlem. Příjemná je také nízká hlučnost na úrovni 39 dB (A) a nový způsob otevírání dvířek, kdy lze chladničku postavit například do rohu těsně ke zdi. Průměrná prodejní cena modelu B TNF 5323 OX je 20 990 Kč vč. DPH bez RP.

Alternativou s ovládáním uvnitř za dvířky chladničky je model B TNF 5012 OX v energetické třídě A++, také v platformě Total NoFrost s technologií 6. smysl FreshLock, beznámrazovým systémem, distribucí chladného vzduchu Multiflow a nulovou zónou FreshBox 0°. Patří do energetické třídy A++. Průměrná prodejní cena modelu B TNF 5012 OX je 17 990 Kč vč. DPH bez RP.

Velmi zajímavou novinkou je i model T TNF 8211 OX

whirpools mrazákem nahoře, ovšem v šířce 70 cm, díky které nabízí celkový objem 423 l, rozdělených mezi chladicí a mrazicí část v poměru 322 l ku 101 l. Chladnička v nerezovém provedení s displejem a ovládáním v dvířkách mrazničky samozřejmě používá inteligentní systém 6. smysl FreshLock pro udržení optimální teploty v chladicí části. Systém NoFrost zase zamezuje vzniku námrazy v mrazicím oddíle. Novinka pracuje v energetické třídě A+. Průměrná prodejní cena modelu T TNF 8211 OX je 15 990 Kč vč. DPH bez RP.

Složte si „evropskou ameriku”

Tomu, kdo potřebuje ukládat opravdu velký objem potravin, doporučujeme pořízení separátní monoklimatické chladničky, doplněné o samostatnou mrazničku. Jejich postavením vedle sebe vznikne takzvaná evropská „americká kombinace”, avšak s hloubkou 60 cm, takže spotřebiče zbytečně nenarušují linii kuchyňského nábytku.

Chladnička Whirlpool SW8 AM2C XR a mraznička Whirlpool UW8 F2C XBI N

whirpool

Právě nyní zařadila společnost Whirlpool do své nabídky tyto novinky s nerezovými dvířky a množstvím užitečných technologických inovací. O chod monoklimatické chladničky s vnitřním objemem 363 l se stará systém 6. smysl FreshControl, který v ní udržuje vlhkost mezi 70 % a 85 % a 5× rychleji obnovuje teplotu po otevření a zavření dvířek než chladničky Whirlpool bez této technologie. Vliv na tuto skutečnost má i systém Multiflow. Funkční výbava obsahuje položky jako „Superchlazení” právě vložených potravin nebo úsporný „Prázdninový režim”. O prostředí bez bakterií, prachu a pachů se postará technologie AntiBacterial se speciálním filtrem. Mrazničkas beznámrazovým systémem 6. smysl NoFrost má vnitřní objem 260 l, rozdělený mezi 5 zásuvek (z toho dvě MAXI) a 2 police s výklopnými dvířky. Velmi zajímavý je určitě vysoký mrazicí výkon 26 kg/24 h a akumulační doba 35 h.

Průměrná prodejní cena chladničky SW8 AM2C XR je 14 990 Kč vč. DPH bez RP, průměrná prodejní cena mrazničky UW8 F2C XBI N je 15 990 Kč vč. DPH bez RP.

Reklama