1. VOLNĚ STOJÍCÍ MODELY

a. Volně stojící chladničky v nadstandardní šíři 70 cm – několik různých variant

Chladnička Whirlpool B TNF 5323 OX – obrovský úložný prostor i do bytu
5eddf607c5210obrazek.png

Volně stojící kombinovaná chladnička B TNF 5323 OX v nerezovém provedení a v nejúspornější energetické třídě A+++ se svou obrovskou skladovací kapacitou 450 l dokonale uspokojí potřeby i pětičlenné rodiny, přitom se díky kompaktnímu rozměru vejde i do bytu. Senzorová technologie 6. SMYSL FreshLock, obnovující až 5x rychleji teplotu, prodlužuje spolu se systémem rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow kvalitu skladovaných potravin. Má zásuvku Food Care Zone, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a velkou zásuvku FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí, ve které vydrží ovoce a zelenina čerstvé až 15 dnů. Pokročilý beznámrazový systém NoFrost eliminuje tvorbu vlhkosti a ledu a postará se, abyste nemuseli chladničku ručně odmrazovat. Komfort zvyšuje důmyslné vnitřní uspořádání, ovládání na dveřích a prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 20 990 Kč bez DPH. V nabídce je tento model i v bílé barvě za stejnou cenu. Rozměry (vxšxh): 1950x700x755 mm.

Chladnička Whirlpool W4D7 AAA B C – třídveřová černá kráska
5eddf4460798bobrazek.png
Whirlpool W4D7 AAA B C je kombinovaná třídveřová chladnička v energetické třídě A++, která se při šířce pouhých 70 cm pyšní nejen vnitřním objemem 402 litrů, ale i komfortním vnitřním členěním. Luxusní vzhled v černé barvě podtrhují nepřehlédnutelná madla. O kvalitu skladovaných potravin se stará i systém rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow. Technologie Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazáku, díky čemuž se zmrazené potraviny nepřichytí ke stěnám, štítky zůstávají čitelné a prostor uvnitř mrazáku je stále čistý i bez ručního odmrazování. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí. Disponuje i systémem rychlého zchlazení potravin a prázdninovým módem. Komfort zajišťuje také šikovně rozmístěné LED osvětlení. Doporučená cena je 23 990 Kč bez DPH. V nabídce je tento model i v bílé barvě za stejnou cenu. Rozměry (vxšxh): 1955x700x780 mm.

Whirlpool T TNF 8211 OX s mrazničkou nahoře
5eddf4928b3dfobrazek.png
Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX v nerezové barvě a v minimalistickém designu se zapuštěnými madly patří do třídy A+. S chladicí částí o objemu 312 l a mrazničkou o objemu 105 l, umístěnou netradičně nahoře, vyhoví potřebám i velkých rodin. Senzorová technologie 6. SMYSL FreshControl neustále kontroluje vlhkost v chladničce a zachovává ji na ideální úrovni mezi 70–85 %. Pětkrát rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně a spolu se systémem rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow vytváří dokonalé prostředí v jakémkoliv místě chladničky. Až čtyřnásobně tak prodlužuje dobu skladování oproti ostatním chladničkám. Pokročilý beznámrazový systém NoFrost eliminuje tvorbu vlhkosti a ledu a postará se, abyste nemuseli chladničku ručně odmrazovat. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí. Disponuje i systémem rychlého zmrazení potravin. Nerez s ovládacím panelem ve dveřích. Doporučená cena je 16 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1800x700x725 mm.

b. Volně stojící vyšší a hlubší extra objemná chladnička – vhodná i do bytu

Chladnička Whirlpool W9 931D IX s výškou 201 cm
5eddf4d0ae93dobrazek.png

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D IX s integrovanými chromovanými rukojeťmi a s ovládacím panelem ve dveřích upoutá na první pohled elegantním vzhledem. Získá si vás také velkorysým vnitřním objemem 349 l i zařazením do nejúspornější energetické třídy A+++. Se standardní šířkou 60 cm, komfortní výškou 201 cm a hloubkou 66 cm se pohodlně vejde i do bytu. O perfektní stav uložených potravin se starají nejpokročilejší technologie 6. SMYSL Dual NoFrost se dvěma samostatnými beznámrazovými systémy, dále senzorová technologie 6. SMYSL Precision Control a systém rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí a s antibakteriální podložkou FreshPad. Má prodlouženou záruku na kompresor z řady 6. SMYSL. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání a přihrádky i prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 19 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 2011x595x655 mm.

c. Unikátní novinka – největší volně stojící dvoudveřová chladnička na trhu

Chladnička Whirlpool W84BE 72 X s šířkou 84 cm
5eddf5151c8faobrazek.png
Něco zcela výjimečného: Pro čistou vnitřní kapacitu 558 l potřebujete prostor o šířce pouhých 84 cm při výšce pouhých 1,86 m. Tak úžasný vnitřní objem nabízí novinka, která nemá na trhu mezi kombinovanými chladničkami obdoby – chladnička Whirlpool W84BE 72 X ve velmi úsporné třídě A++ v barvě nerezu. Nabídne tak navíc celých 64 % skladovací kapacity (oproti 60cm modelům se srovnatelnou výškou 1,89 m). Je vybavena nejpokročilejší technologií chlazení 6. SMYSL Dual NoFrost, tedy dvěma samostatnými beznámrazovými systémy. V chladničce systém No Frost automaticky nastaví optimální úroveň vlhkosti a teploty pro zchlazení potravin a zabrání jejich vysušení. Ovoce i zeleninu tak můžete v chladničce umístit kamkoliv, dokonce i bez obalu, a vydrží čerstvé až 15 dní. V mrazničce pak No Frost eliminuje nahromadění námrazy a ledu, takže už nemusíte trávit čas odmrazováním. Inteligentní senzorová technologie 6. SMYSL Fresh Control zase neustále kontroluje teplotu a vlhkost v reálném čase a rychle obnovuje vhodné podmínky pro uchování potravin v chladničce i v mrazničce. Potraviny zůstávají déle čerstvé, zachovávají si svoji přirozenou barvu, výživovou hodnotu a nic nepřijde nazmar. O kvalitu skladovaných potravin se stará i systém rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené XXL zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí přes celou šířku spotřebiče. Disponuje i systémem rychlého zmrazení potravin a speciálním výklopným mechanismem Twist ice na ledové kostky. Má 20letou záruku na tichý invertorový kompresor. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch ve dveřích a prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 24 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1860x840x750 mm.

d. Čtyřdveřová amerika se dvěma nejprestižnějšími cenami za design

Whirlpool WQ9 B2L – pojme až 31 nákupních tašek s jídlem
5eddf557c5718obrazek.png
Opravdu velký prostor pro početnou rodinu nabídne čtyřdveřová volně stojící kombinovaná americká chladnička Whirlpool WQ9 B2L s obřím vnitřním objemem 591 l. Do této ledové královny se vejde až 31 nákupních tašek s jídlem o rozměru 50x60 cm, což dokáže s hloubkou pouhých 69 cm! Získá si vás ale i elegantním nerezovým provedením s digitálním ovládáním ve dveřích, a tichým chodem (jen 37 dB) a úsporností – roční spotřeba tohoto spotřebiče ve třídě A++ je pouze 381 kWh. Chladnička je vybavena beznámrazovou technologií 6. SMYSL Total NoFrost, v mrazničce pak systém No Frost eliminuje nahromadění námrazy a ledu, takže už nemusíte trávit čas odmrazováním. O perfektní kvalitu jídla se stará i unikátní technologie 6. SMYSL FreshLock v prostoru chladničky a 6. SMYSL FreezeLock v mrazničce. Určitě oceníte i oddíl FlexiFreeze s volitelnou teplotou, který se přizpůsobí všem vašim potřebám mezi mírným (-7 °C), středním (-12 °C), a hlubokým mrazením (-18 °C), podle toho, jak rychle chcete potraviny spotřebovat. Přitom například mírné mrazení při -7 °C využijete tehdy, když se chcete vyhnout rozmrazování potravin, které spotřebujete do jednoho týdne. Potraviny totiž můžete přemístit z mrazáku přímo do hrnce. Spotřebič je vybaven i systémem Multiflow, který zajistí plynulou distribuci chladného vzduchu a navíc zabrání zbytečnému plýtvání energií. Úsporu energie zajišťuje také dveřní alarm pro případ nedovřených dveří. Vysoký komfort přináší i flexibilní a přehlední vnitřní uspořádání a šikovně umístěná LED světla, která se rozsvěcují postupně, aby měly vaše oči čas se přizpůsobit hladině osvětlení. Tato chladnička získala za svůj výjimečný design dvě prestižní ocenění - IF Design Award a Red Dot. Má 20letou záruku na výkonný a tichý invertorový kompresor. Doporučená cena je 34 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1874x909x698 mm.

2. VESTAVNÉ MODELY s nadstandardní výškou 193,5 cm

Whirlpool SP40 802 EU – 69cm chladnička s výškou 193,5 cm
5eddf59a595b7obrazek.png

Mimořádně prostorná vestavná kombinovaná chladnička SP40 802 EU z nové W Collection s objemem 395 litrů patří do energetické třídy A++. Při své šířce 69 cm a výšce 193,5 cm nabízí až o 40 % větší úložný prostor, než běžné vestavné chladničky. Unikátní technologie 6. SMYSL FreshControl udržuje potraviny déle čerstvé díky inteligentním senzorům, které neustále měří a upravují teplotu a minimalizují teplotní výkyvy (například po otevření dvířek). Technologie Direct Cool a technologie LessFrost se speciální kumulační deskou StopFrost značně zjednodušují odmrazování - desku StopFrost stačí jednou měsíčně vyjmout a opláchnout ji pod tekoucí vodou, což zabere pouhou minutu času. Chladnička má extra velkou a dobře přístupnou zásuvku na ovoce a zeleninu s kovovými kolejničkami i praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek. Disponuje i funkcí rychlého zchlazení a zmrazení. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch a prémiové LED osvětlení. Doporučená prodejní cena je 28 990 Kč vč. DPH. Rozměry (vxšxh): 1935x690x545 mm.

Whirlpool ART 9811/A++ SF – 60cm chladnička s výškou 193,5 cm
5eddf5e84b74eobrazek.png

Prostorná vestavná kombinovaná chladnička ART 9811/A++ SF s objemem 308 litrů patří do energetické třídy A++. Díky své výšce 193,5 cm nabízí i při standardní šířce 54 cm až o 30 % větší úložný prostor, než běžné vestavné chladničky. Unikátní technologie 6. SMYSL FreshControl uchovává potraviny čerstvé po delší dobu tím, že rychleji obnovuje teplotu a aktivně reguluje vlhkost ve vnitřním prostoru chladničky. Díky senzoru FreezeControl si i mražené potraviny uchovávají svoji původní kvalitu po mnohem delší dobu, a to i po rozmrazení. Technologie Direct Cool s funkcí StopFrost značně zjednodušuje odmrazování – stačí jednou měsíčně vyjmout speciální kolektor a opláchnout jej pod tekoucí vodou, což zabere pouhou minutu času. Má speciální extra velkou zásuvku na ovoce a zeleninu. Disponuje i funkcí rychlého zchlazení a zmrazení. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch a rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru LED proužkem. Doporučená prodejní cena je 16 990 Kč vč. DPH. Rozměry (vxšxh): 1935x540x545 mm.

Extra tip:

Po celý červen jde pořídit vybrané modely chladniček Whirlpool z řady W Collection levněji až o 2 500 Kč. A to díky akci CashBack, která platí od 1.6. do 30.6.2020. Více informací v sekci „Promo akce“ na webu www.whirlpool.cz.

Více na www.whirlpool.cz
5eddf62760424obrazek.png

Reklama