etzz.jpg
Foto: Profimedia

Eva Holubová

Herečka Eva Holubová na závěrečný večer karlovarského festivalu vyrazila v červených hedvábných šatech, v kterých málem splynula s červeným kobercem. „Jsou nadmíru příjemné. Indiáni v Peru nosí červenou, kdykoliv se cítí fyzicky slabí. Je to barva krve. Já se slabá cítím a nechci se tomu poddávat,“ vysvětlila Eva volbu šatů na svém Instagramu. Outfit doladila bílým náhrdelníkem a k němu ladícími náušnicemi, černými botami a kabelkou. 

Elizaveta Maximová

Herečka Elizaveta Maximová, kterou můžete znát například ze seriálů Trpaslík, Stockholmský syndrom, Božena či Herec, oblékla jemné lesklé šaty ze Zalanda s hlubokým výstřihem na zádech a lodičkovým výstřihem vepředu. Přiléhavá róba sahající až na zem jí velice slušela. Celý styling perfektně doladil účes od Martina Tyla.

Daniela Kolářová

Legendární herečka zazářila v nádherných pastelově růžových šatech od slovenského návrháře Borise Krále. Ve splývavém střihu s jemnou vlečkou vypadala velice vznešeně. Vertikální švy celé róby byly zdobeny pásky pošitými stříbrnými flitry a korálky. Herečka pak celý oufit završila stříbrnými lodičkami a nádhernými jemnými šperky italské značky Pomellato. Její celý styling vychází v přepočtu na více jak milion. Nejdražšími položkami jsou samozřejmě šperky.

blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Karolína Kokešová

Modelka a Miss Global 2019 Karolína Kokešová pro slavnostní večer zvolila modrou. Její asymetrické šaty bez ramínek pocházejí z nejnovější kolekce návrhářky Zuzany Lešák Černé. Celek modelka doplnila šperky od Jitky Kudláčkové, stříbrnými páskovými botami na podpatku a psaníčkem Yves Saint Laurent taktéž ve stříbrné barvě.

Andrea Bartošková

Prezidenta festivalu Jiřího Bartošku doprovázela po celou dobu jeho manželka Andrea Bartošková. Jinak tomu nebylo ani během slavnostního zakončení v sobotu. Šaty sahající až na zem a převázané v pase stuhou sladila s červeným kobercem a doladila je zlatým psaníčkem.

Daniela Peštová

Nechyběli ani Pavol Habera s manželkou Danielou Peštovou, která svému manželovi byla jako vždy ozdobou. Oblékla černo-bílé šaty s černými ramínky a spadlými rukávy, které jí velice slušely. Outfit doladila černou maličkou kabelkou a šperky značky Roberto Coin. Náušnice a prsteny z kolekce Princess a High Jewellery náramky dosahují hodnoty 4 milionů korun.

FotoJrtzet.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Závěrečný večer v Karlových Varech, Instagramy celebrit

Reklama