Mému psovi by se dalo vytknout ledacos. Nesnáší malé psy, žebrá u stolu a štěká na pocestné, když jedeme autem, čímž mě vždycky k smrti vyděsí. Ale co mi provedl nedávno, mě fakt zaskočilo.

Šla jsem spát. Ani jsem nerozsvítila a hupla rovnou do postele. Položila jsem hlavu na polštář, a v tu ránu vyletěla jak čertík z krabičky. Byl studený a vlhký. Že by mi sem napršelo, blesklo mi hlavou v první moment. Máme střešní okna a nebylo by to poprvé. To ale není možné, musela by být mokrá i deka.

V tom mě napadlo k polštáři čuchnout. No fuj, čpěl močí. Bylo mi jasné, kdo je původcem. Vzala jsem polštář a udeřila na psa. Jak ho viděl, vyrobil provinilý výraz a zalezl do kouta. „No co, trestat tě nebudu, když jsem tě nenačapala při činu.“ Kromě toho, co se čistoty týká, bylo na něj vždycky spolehnutí. V bytě by se nevyčůral ani nevykakal, i kdyby se mu to mělo bokem provalit.

alwin

Takhle to moje „neviňátko“ vypadá.

Většina z vás tipovala variantu C, a to byla správná odpověď. Před dvěma lety jsme se rozešli s manželem. Od té doby v mé posteli žádný jiný muž nespal. Ať už to byl projev psí žárlivosti, nebo jen značkování území, dal mi najevo, co si o tom myslí.

Už vám někdy váš pes provedl podobnou věc? Jak jste se zachovala? .


Nový blog o mazlíčcích redaktorů si můžete přečíst vždy v pondělí, ve středu a v pátek v novinkách na Žena-in.cz

Reklama