Jen nádherné šaty jsou hodné České Miss. Proto se společnost Henkel rozhodla podpořit oficiální českou soutěž krásy prostřednictvím své značky speciálních pracích prostředků Perwoll, která je dlouhodobě spojovaná s módou a péčí o krásné oděvy.

Pro fanoušky krásy a půvabu

Perwoll Care & Repair

Partnerství s Českou Miss spojuje Perwoll s uvedením svojí poslední novinky Perwoll Care & Repair – speciálním pracím prostředkem, který při pravidelném používání redukuje vzniklé žmolky a třepení textilních vláken až o 80 % a navíc pomáhá předcházet opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Oblečení je nyní možné nosit po dlouhou dobu, protože bude vždy vypadat jako nové! Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a Perwoll Care & Repairlátkách s příměsí bavlny při pravidelném praní.

Čeští fanoušci krásy a půvabů se mohou těšit kromě jiného i na zvláštní kategorii Česká Miss Fashion, pro kterou bude možné hlasovat v období před slavnostním Galavečerem na jaře 2016 na facebookové aplikaci.

Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2014 dosáhl její obrat částky 16,43 miliard eur a upravený provozní zisk 2,59 miliardy eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Více informací najdete zde.

 

Reklama