Od roku 2012 vydává Perwoll každoročně svou oblíbenou limitovanou edici „Passion for Fashion“, která přináší ty nejnovější módní trendy. Letos na podzim se můžete těšit z nové verze Perwoll Limited Edition 7.0, tentokrát v netradičním obalu plným geometrických vzorů, které osloví všechny módní nadšence.
5be411183c923obrazek.jpg

Tato limitovaná edice je k dispozici ve dvou variantách - Black & Fiber a Color & Fiber. Tuto novinku rozhodně nepřehlédnete! Perwoll Black & Fiber Limited edition je k dostání v elegantní černé láhvi s modrými a černo-bílými geometrickými vzory s luxusním zlatým víčkem. Zatímco Perwoll Color & Fiber Limited edition bude zářit s okouzlujícím pestrým vícebarevným designem na jasně červené lahvi se zlatým víčkem.

Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené oblečení tak, že bude opět jako nové. Díky působení aktivních složek, Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praní. Vraťte krásu vašim šatům s Perwoll renew Advanced Effect.
5be4113546f61obrazek.jpg

Perwoll Pashion for Fashion limitované edice jsou k dispozici v lahvích o objemu 900 ml, 1,8 l a 2,7 l. Maloobchodní cena balení 900 ml činí 119 Kč.

5be411c1897e8obrazek.jpgVíce informací naleznete zde.