Shodou rozličných okolností jsem se na svém oblíbeném diskusním serveru dostal až do klubu, kam lidé, kteří nemají příliš práce, přetiskují bizarní, ba přímo úchylné inzeráty z jakýchsi eroticko-deviantních stránek. Shodou okolností jsem také neměl moc práce, a tak jsem se do toho začetl...

Musím se přiznat, že jsem se do toho zakousl s nadšením pro objevování zcela neznámých a neprozkoumaných končin, které mohou být velmi veselé, pokud si nepřipustíte, že by mohly být myšleny vážně. Nejspíš jsou, a proto to vlastně není vůbec legrační, ale s úsměvem jde všechno líp, řekl jsem si a pustil se do místy až masochistického průzkumu...

Nemohu se nepodělit o několik obzvláště šťavnatých úlovků, které hovoří skutečně za vše a zcela jistě obohatí váš den (vše je v původním znění). Hned z úvodu mne zaujal mladý muž, který má zřejmě jakousi nepříliš rozšířenou fetišistickou touhu být obložen částmi kmenů či stonků. Půjde nejspíše o druidismus:

Rad bych prožil den jako TV děvka být oholen a oblečen do dámskeho prádla vysokých bot paruku a být nalýčen

Jiní v tom mají ale jasno a zjistili, že nepotřebují ženu jinak než doprovod, protože k jejich spokojenosti jim stačí pouze jistá partie, ale tentokrát na velikosti záleží!

hledám zadanou milenku k občasným schůzkám s velkými nadry

Najdou se ale i muži s jasně vyhraněnými představami o tom, co chtějí vidět a slyšet. Je v každém případě fajn, že jsou i jedinci, kteří se umí vyjádřit otevřeně a navíc přidat i vlastní fotku (tu zde neobjevíte, protože vám nechci kazit chuť k jídlu):

Jihlavský kraj [Burza, vzkazy]
Ahoj: jsem muž který by si chtěl eroticky dopisovat s těhotnými ženami o jejich touhách a představách v těhotenství. A také, jak se pořádají těhotenské večírky?

Opominout nemůžeme ani na českém území žijící německou menšinu, protože i Helmut se chce množit! Neumí česky, ale poradí si a nějakou komický a kouzelný děvče dozajista najde!

do svátek? já am hledět do jeden komický a kouzelný děvče až k spojit mne do jeden příjemný svátek. já am nepravděpodobný,tenký,hra,komický,dělat komu pomyšlení, aktivní,dobrotivý..... já am jeden Germán doktor prebenda do Praha od té doby nějaký mésice. když ? v člen určitý příští týden jak? dlouhá hláska? mezi společně a nerozdílně dva týdni kde? my ar drzý až k rozhodnout tebe ar mezi 18 a 38, dobrodružný,komický,dělat komu pomyšlení, hra,nepravděpodobný než 160 cm ? psát mne! steff

Pochopitelně že inzeráty si podávají i ženy. A jaké! Je z nich cítit opravdový pissing (to znamená, že ženy jsou pořádně vyčurané). První se alespoň snaží perverzi předstírat:

Přimu 1-3 pitomce, které budu cvičit k absol. poslušnosti a pokoře. Jejich počet závisí na schopnostech ostatních trotlů.Nejlepší z nich bude mou pravou, prodlouženou rukou.Sladkou odměnou bude svázané prase s přivázanými koulemi a podvázaným ... Bez mého souhlasu ani neukápneš!

Zatímco druhá žena se už ani moc nesnaží, ale připouští, že muž by mohl být připuštěn:

Marnivá Paní (49 let, 165/57/4) se rozhodla vypsat soutěž pro submisivní, seriózní, inteligentní a dobře situované muže. Vítěz této soutěže získá hlavní cenu – bude smět všestranně pečovat o svou Paní. Budeš smět uklízet, pomáhat v domácnosti, rozmazlovat mě penězi a když budu spokojena, dovolím Ti občas dokázat, že jsi celý muž...

Žena číslo tři už nechce ale připustit prakticky vůbec nic. Dost připomíná české politiky a její inzerát by se klidně mohl připodobnit k volebním programům většiny vládních stran (jen u toho „praseckého otroka" si nejsem jistý):

Dominantní Paní hledá sluhu. Opravdového sluhu,který bude tvrdě pracovat, a to samostatně. Sluhu, nad kterým nebude muset pořád stát. Musíš mít otroctví v krvi, pracovat od nevidím do nevidím a nevynucovat si pozornost. Chci, aby ses spokojil s tím, že budeš pracovat, nikdo si tě nebude neustále všímat.Vykonáš svou práci a odejdeš. Při práci smíš být nahý, či navlečený v dámském oblečení.To bude tvá rozkoš, a také to, že tě budu občas pozorovat při práci. Nemám žádné finanční nároky. Budeš mým sluhou, nikoliv praseckým otrokem. Nebudeš u mne pro rozkoš z týrání či ponižování, jen pro práci.

A to by bylo asi tak pro dnešek vše, myslím, že je to výživné do haleluja. I když... Když už jsme u té lidské tělesnosti, drze zde přetisknu kus z veřejné konverzace z jiné diskuse:

Jeden známý nazval sex „šuli pupi". Udělalo se mi opravdu zle a v amoku jsem mu dost nevybíravě odhalila dlouholetou záhadu (pro něj), proč ho žádná holka nechce. Nebylo to ode mě hezký, ale blbě je mi ještě teď. :o(
Taky běžně používá výrazy jako „sexík, autíko, čauvec" a tak dál. :o(

Za inzeráty děkuji mnoha obětavcům, kteří se za nás brodí mravním bahnem, a pochopitelně serveru www.perverz.cz!

 

Reklama