Společnost LG Electronics přichází s novou parní pračkou LG F1403TDS6 s označením Prime. Tento netrpělivě očekávaný model je vybaven parní technologií nové generace. LG přišla s revolučním konceptem parního praní, které likviduje špínu efektivněji než voda, jako první firma na světě.

Protože místo vody používá tato pračka páru, umožňuje šetrné a zároveň velmi účinné praní spodního prádla, dětských oděvů i silně znečištěného oblečení. Díky parní technologii od LG nepotřebují lidé na praní a žehlení tolik času a námahy, protože odstranění zmačkaných míst a pachů zvládne pračka během 20minutového parního cyklu. A to vše při menší spotřebě energie a vody než v běžných pračkách.

S pomocí stejné revoluční parní technologie přispívá program Allergy Care k odstranění alergenů, roztočů a dokonce zbytků saponátu, které mohou způsobovat alergie dýchacích cest nebo kůže. Za tuto vlastnost získala novinka od LG certifikát od prestižní British Allergy Foundation, kdy členové poroty ocenili zejména to, že tato pračka je obzvláště vhodná pro domácnosti s dětmi nebo astmatiky.

I s takto značnou čisticí schopností je parní pračka LG1403TDS6 mimořádně tichá a spolehlivá díky motoru Direct Drive, na který má společnost LG patent. Místo řemenů a kladek je výkon motoru převáděn přímo na buben, což nejen radikálně snižuje hluk a vibrace, ale dokonce prodlužuje životnost pračky. Protože pračka pracuje tak téměř nehlučně, je možné ji bez rušení používat i v nočních hodinách.

Spolu s dalšími energeticky úspornými technologiemi tato parní funkce umožňuje, že nová parní pračka od společnosti LG spotřebuje o 21 % energie méně než modely třídy A a je jednou z praček s nejnižší spotřebou vody vůbec.

 

 

 

Více informací

Reklama