Obzvláště jemná a citlivá je pokožka miminek po narození, a to do 28 dnů věku, tj. v novorozeneckém období. Oproti pozdějšímu kojeneckém období je nejen výrazně jemná, ale také tenká, měkká a obsahuje až 80 % vody. Nemá ještě v plné míře rozvinuté imunitní mechanismy a je náchylná k infekci a tvorbě ran.

6426d678da124obrazek.jpg

Pro zdravý vývin vašeho miminka je proto důležité používat šetrnou kosmetiku, čisticí i prací prostředky a vybírat vhodný materiál oblečení. Jednoduše zvážit použití čehokoliv, s čím přichází pokožka dítěte do kontaktu, aby naši nejmilovanější mohli bezpečně zkoumat svět okolo sebe. Protože právě dotyk je prvním jazykem našeho života a hraje významnou roli ve vývoji dítetě.

Základem je používání kosmetických a pracích přípravků bez obsahu parfemace a umělých barviv, které by mohly dráždit pokožku miminka a zanechat na jejím povrchu škodlivé látky. Při výběru pracích prostředků pro péči o kojenecké a batolecí oblečení se vyhýbejte také obsahu enzymů a optických rozjasňovačů, které se přidávají do běžných pracích prostředků. Speciální prací prostředky s unikátním složením bezpečným pro nejmenší miminka nabízí značka Lovela.

6426d67085c76blobid0.jpg

Hypoalergenní prací prostředky Lovela baby jsou expertem v praní kojeneckého a batolecího prádla. Složení přípravků je bezpečné od prvního dne dítěte a doporučuje se pro péči o prádlo do 3 let věku.

6426d82c44e54obrazek.jpgZnačka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, je specialistou na výrobu šetrných prostředků, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka. Produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Složení ocení všichni, kteří se potýkají s alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Proč právě produkty Lovela Baby?

  • Hypoalergenní složení
  • Bez optických rozjasňovačů
  • Bez umělých barviv
  • Bez enzymů
  • Účinně odstraňují nečistoty
  • Dermatologicky testované
  • Jemná a neutrální vůní
  • Vhodné pro pokožku alergiků i lidí s atopickým ekzémem

Připravte se na příchod nového potomka a nezapomeňte vyprat veškeré nové oblečení, deky, povlečení, bryndáčky a látkové plenky před jeho použitím. Vyberte si Lovela baby tekutý prací přípravek, gelové kapsle anebo prací prášek pro účinně čisté prádlo a dosáhněte dokonalého výsledku s pomocí Lovela baby avivážního prostředku, který dodá prádlu měkkost, hebkost a svěžest.

6426d6a122422obrazek.jpg

Více najdete na: