obrazek.jpgPříchodem miminka začíná jedno z nejkrásnějších období života, které je plné změn a objevování. Ne každá žena má však to štěstí prožívat mateřství v klidu a bezpečí. Aby jim ubyly starosti a měly čas na radosti, pokračuje Lovela Baby i tento rok v projektu na podporu maminek v nouzi společně s Armádou spásy. Z prodeje jakéhokoliv produktu Lovela Baby přispěje 3 Kč na provoz azylových domů pro opuštěné matky s dětmi.

Z vybraného příspěvku bude možné zabezpečit pro maminky především hygienické prostředky, plenky, spodní prádlo, dětské lahve a dudlíky, ale také jídlo, a to v několika azylových domech v České republice pod záštitou Armády spásy.
Jemná dětská pokožka přímo vybízí k hýčkání a co nejšetrnější péči. Ale již od prvního dne přichází do kontaktu s materiály, které ji mohou dráždit. Kromě správně zvolené kosmetiky je třeba dobře vybírat také oblečení a prací prostředky. Plínky, povlečení, ale i maminčino oblečení, kterého se miminko při mazlení dotýká, mu totiž mohou 63e0be1ae1aa6obrazek.jpgzpůsobit podráždění. Minimálně v prvním roce života se proto doporučuje prát kojenecké oblečení ve speciálních prostředcích. V těch, které neobsahují enzymy, umělá barviva ani optické zjasňovače, na něž narazíme v běžných pracích prostředcích.

63e0be3ca71e6obrazek.jpgZnačka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, je specialistou na výrobu šetrných prostředků, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka. Produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Složení ocení všichni, kteří se potýkají s alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Nákupem jakéhokoliv produktu značky Lovela Baby během února proto nyní zajistíte šetrnou péči o prádlo vašich nejdražších, ale také podpoříte maminky, které se ocitly bez přístřeší nebo řeší obtížnou životní situaci.

Více inspirace najdete ZDE