Mateřství je nejkrásnější období v životě, ne každá žena si ho ale může užít bez starostí. Těm, které neměly tolik štěstí, dlouhodobě nabízí pomocnou ruku Armáda spásy. Lovela Baby proto nyní vytvořila společný projekt na podporu maminek, aby jim ubyly starosti o prádlo a ulehčila jim tak i v péči o děti. Z prodeje jakéhokoliv produktu Lovela Baby přispěje 3 Kč na provoz azylových domů pro opuštěné matky s dětmi.

obrazek.jpgJemná dětská pokožka přímo vybízí k hýčkání a co nejšetrnější péči. Ale již od prvního dne přichází do kontaktu s materiály, které ji mohou dráždit. Kromě správně zvolené kosmetiky je třeba dobře vybírat také oblečení a prací prostředky. Plínky, povlečení, ale i maminčino oblečení, kterého se miminko při mazlení dotýká, mu totiž mohou způsobit podráždění. Minimálně v prvním roce života se proto doporučuje prát kojenecké oblečení ve speciálních prostředcích. V těch, které neobsahují enzymy, umělá barviva ani optické zjasňovače, na něž narazíme v běžných pracích prostředcích.

Značka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, se proto od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám právě takto ulehčují péči o jejich miminka. Její produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Jejich složení tudíž ocení také všichni, kteří trpí alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Nákupem libovolného produktu značky Lovela Baby proto nyní zajistíte šetrnou péči o prádlo vašich nejdražších, ale také podpoříte maminky, které se ocitly bez přístřeší nebo řeší obtížnou životní situaci.

Více informací najdete ZDE6231a42d8651eobrazek.jpg