Každá moderní žena chce v dnešní době to nejlepší a nespolehlivější nejen pro sebe, ale i pro celou svou rodinu.
Vybíráme si, jaké potraviny koupíme a dáme svým dětem, jaké kosmetické přípravky nám smějí do koupelny a jaké rozhodně ne, a pochopitelně jsme vybíravé i u pracího prášku.

Zatímco naše babičky si vystačily  i s obyčejným mýdlem, ve kterém si vypraly to nejnutnější, my si v dnešní době něco podobného jen stěží dokážeme představit.

 

Čas je pro nás moc vzácný na to, abychom například jedno triko našeho andílka prali čtyřikrát, než ta zatracená skvrna od čokolády pustí, nebo než naše kalhoty budou opět sněhobílé.... Zkrátka - přiznejme si upřímně, že než s jednou skvrnou na tričku zápasit několik dní, raději ho budeme nosit jen doma.

 

Ovšem je pravda, že takovýmto řešením problému s názvem Skvrna by především naše děti měly oblečení jen a jen na doma....
Existuje tedy nějaké rozumné řešení?
Jistě. Prací prášek, který je natolik silný, že skvrnu změní v pouhou minulost už při prvním praní.

 

Říkáte, že se bojíte silných pracích prášků? Že jsou přímo dryákem pro citlivou pokožku? A že už vůbec neexistuje, použít je pro dětské oblečení?

 

Tak věřte, že nyní už tyto obavy můžete pustit z hlavy. Nový Persil Sensitive totiž nejen vypere vaše prádlo tak, že bude zase jako nové, ale navíc je extrémně šetrný i pro tu nejcitlivější pokožku!

 

 Podle našich výzkumů celkem 40 % Čechů trpí potížemi spojenými s citlivou pokožkou a dokonce 60 % celé populace si přeje výrobky, které nabízí zvýšenou péči pro citlivou pokožku. Nikdo však nechtěl polevit na výsledcích praní, proto Persil Sensitive má stejnou prací sílu, jaká se u tohoto prémiového pracího prostředku vždy očekává. Češi si na rozdíl od jiných Evropanů přáli zachovat přítomnost parfému,“ říká Tomáš Duffek, marketingový manažer divize pracích a čisticích  prostředků Henkel ČR.

 

 

Zajímá vás, jak dopadl dermatologický test pracího prostředku Persil Sensitive?

Dermatologický test pracího prostředku Persil Sensitive proběhl na konci roku 2004 na základě iniciativy společnosti Henkel. Státní zdravotní ústav v Praze, garant testu, požádal o spolupráci přední českou znalkyni v oboru kožní choroby z povolání, MUDr. Andreu Vocilkovou, která k tomu dodává: „Platné české zákony dermatologické testování pracích prostředků nevyžadují. Musím říct, že tento otevřený krok mě velmi potěšil, a je vidět, že výrobci opravdu na kvalitě a její garanci záleží.“

Cílem tohoto testu bylo stanovení kožní snášenlivosti pracího prostředku Persil Sensitive u osob s citlivou pokožkou. Testování probíhalo podle metodologie Evropské asociace pro kosmetiku a parfumerii a účastnili se ho dobrovolně přihlášení pacienti, u kterých MUDr. Vocilková shledala dermatologické kritérium stanovující citlivou pleť. Různý stupeň dráždivosti vůči zevním vlivům byl dán subjektivním hodnocením testovaných osob a objektivním nálezem, který byl zjištěn při vstupním vyšetření.

 V průběhu testu kožní snášenlivosti, který zahrnoval v první fázi opakovanou aplikaci tkaniny vyprané v pracím prostředku a dále ve fázi druhé i jednorázový kontakt se zředěným 2% pracím prostředkem s kontrolou testu po 24 hodinách, nebyly u osob s citlivou pokožkou zaznamenány žádné negativní kožní reakce. Výsledky tohoto testu potvrzují deklarovanou funkci výrobku, a to že jej lze doporučit i pro osoby s citlivou pokožkou,“ potvrzuje MUDr. Vocilková.

 

Víte, že Persil Sensitive:

-          obsahuje pouze ty složky, které jsou pro prací proces nezbytné

-          neobsahuje barviva

-          má speciální jemnou parfemaci, vyvinutou a testovanou ve spolupráci s německou asociací pro alergiky a astmatiky

-          obsahuje vyšší podíl mýdla, který zajistí důkladnější vypláchnutí pracího prostředku z tkaniny

-          obsahuje vyváženější poměr tenzidů

-          má snížené pH, které je nyní bližší přirozenému pH lidské pokožky

 

Z jakých druhů si můžete Persil Sensitive vybrat?

Persil Sensitive prací prášek s jemným parfémováním odstraňuje zažrané nečistoty i při nízkých teplotách. Je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, lze ho používat u všech pracích programů od 30 °C po 95 °C, a při praní přírodních i syntetických látek (kromě vlny a hedvábí).

Persil Sensitive gel díky své gelové konzistenci skvěle odstraňuje olejnaté a mastné nečistoty při praní v pračce i v ruce, navíc se dokonale rozpouští.

Na trh je dodáván v těchto baleních: 

    • 600 g za doporučenou cenu 45 Kč,
    • 3 kg prášku/1,5 litru gelu za doporučenou cenu 219 Kč,
    • nebo v rodinném 9kg balení za doporučenou cenu  599 Kč.

 

Pokud tedy chcete, aby vaše prádlo bylo skutečně zářivě bílé, ale přitom zůstalo šetrné i k pokožce, sáhněte po pracím prostředku Persil Sensitive. Uvidíte, že si ho zamilujete tak, že se stane součástí vaší voňavé a čisté domácnosti. A skvrny od kávy, ovoce nebo sladkostí? Tak ty už v této chvíli s mávnutím ruky klidně pusťte z hlavy!

Omluva: Nedopatřením se stalo, že jsme v minulém článku uveřejnili v popisu kvalit Persilu Sensitive, že má "smíšené pH, které je nyní bližší přirozenému pH lidské pokožky". I přes korektury nám tato chyba unikla, takže se omlouváme. Správně je, že pH je snížené. Díky vaší pozornosti je ale vše napraveno, takže díky za upozornění! Byla hned opravena i soutěž, možnost správné odpovědi je stejná jako před opravou. (Platí pro ty, kteří již hlasovali).  

Soutěž!

Persil navíc nyní můžete na Žena-in vyhrát a vyzkoušet! Již jste se zúčastnili soutěže??? Těšíte se na výhru??? Pokud jste ještě nesoutěžili, pak směle do toho!!!