Příroda naší planety je neuvěřitelně pestrá a různorodá. Již od počátku věků nám nabízí obrovskou škálu chutí, vůní a barev, které v mnoha různých ohledech ovlivňují naše životy. Nyní si můžete dotek přírody dopřát i díky čerstvě vypranému prádlu. Odborníci ze společnosti Henkel vytvořili nový prací prostředek Persil Pure & Natural, jehož receptura je obohacena o účinné rostlinné přísady pro dokonalé praní a přirozenou svěží vůni, kterou si zamilujete.

persil

Nový prací prostředek Persil Pure & Natural se může pochlubit účinnou recepturou s přírodními látkami. Složení je navíc obohaceno o přírodní eukalyptový olej, který prádlu dodá dlouhotrvající osvěžující vůni a do našich domovů vnese skutečný dotek přírody. Parfém tohoto prostředku se kromě eukalyptu otevírá i zelenou ovocnou vůní s příměsí květinových tónů růže a konvalinky.

Receptura se může pochlubit také jedinečným systémem odstraňování skvrn Cold Active. To znamená, že již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená, dojde k aktivování směsi enzymů. Účinné látky tedy začnou působit na mastné skvrny již při nízké teplotě a úplně je odstraní.

Spolehněte se při praní prádla na nový prací prášek Persil Pure & persilNatural a buďte si jisti, že bude nejen zářivě čisté, ale také provoněné nádhernou a svěží vůní eukalyptu. To ocení nejen vaše smysly, ale i zdraví. Eukalyptus totiž blahodárně působí proti potížím s dýcháním nebo při nachlazení. Působí protizánětlivě, zvyšuje koncentraci a působí proti migréně. Jeho silice bývají také součástí olejů a mastí na léčbu revmatismu a artritidy.

Persil Pure & Natural představuje nejnovější inovaci značky Persil společnosti Henkel. Již více než 100 let Persil uvádí na trh špičkové technologie v oblasti pracích prostředků a zůstává značkou, které zákazníci nejvíce věří. Díky pracímu prostředku Persil mají lidé v celé Evropě již desítky let dokonale čisté, hebké a svěží prádlo. A Persil Pure & Natural není v tomto ohledu žádnou výjimkou.

Nový Persil Pure & Natural je v obchodech k dostání od dubna 2011, a to v novém, moderním designu, který zosobňuje čistotu přírody a přináší živý obraz nezaměnitelných eukalyptových listů. K dispozici jsou varianty: 4 dávkové (400 g prášek) za DMOC 37,90 Kč, 20 dávkové (2 kg prášek a 1,5l gel) za DMOC 159,90 Kč, 60 dávkové (6 kg prášek a 4,5l gel) za DMOC 399,90 Kč a 80 dávkové (8 kg prášek a 2x3l gel) za DMOC 479,90 Kč.