Se skvrnami na oblečení se potýkáme více méně všichni. Zejména hospodyňky a maminky malých dětí by mohly vyprávět! Některé skvrny jsou skutečně záludné a nedaří se je odstranit běžným vypráním. Většinou jde o velmi odolné nečistoty, mezi které patří inkoust, krém na boty nebo borůvková šťáva. Teď již nemusíte pátrat po osvědčených radách našich babiček. Účinné a navíc jednoduché řešení nabízí prací prášek Persil Gold Plus od společnosti Henkel.

Jde o vylepšenou variantu úspěšného produktu Persil Gold, který byl uveden na trh v loňském roce. Často se ty nejodolnější skvrny objevují zrovna na našem nejoblíbenějším oblečení. Snažíme se je odstranit pomocí předpírky, namáčení, saháme po bělidlech nebo zázračných odstraňovačích skvrn, a nic. Pak nám nezbývá nic jiného, než se rezignovaně se skvrnou smířit a oblečení přestat nosit.

Persil Gold Plus vypere i nečistoty, s kterými byste si dříve vůbec neporadili. Nepotřebujete k tomu žádné další speciální produkty, takže ušetříte peníze. Bylo zjištěno, že pokud přidáte k běžnému prášku ještě odstraňovač skvrn, náklady na jednu dávku praní jsou až třikrát vyšší! Pokud narazíte na odolnou skvrnu od borůvek, krému na boty nebo inkoustu, stačí zvýšit dávku pracího prášku z běžných 100 g na 150 g. Stejně postupujte i v případě, že jste narazili na vašem prádle na skvrnu, která je již zapraná.

S pracím prostředkem Persil Gold Plus se můžete spolehnout, že skvrny zmizí i bez použití dalších odstraňovačů skvrn! Persil Gold Plus spolehlivě odstraní i ty nejodolnější skvrny, a to díky revoluční receptuře, která obsahuje nejvyšší koncentraci bělicích látek. Tyto složky receptury se pomocí aktivního kyslíku postarají o odstranění vybělitelných skvrn (červené víno, ovocné šťávy, čaj). Unikátní a velice účinnou látkou je nový patentovaný odstraňovač skvrn a polymer Texcare, který je spolehlivý zejména při odstraňování odolných mastných či pigmentových skvrn (např. barvy na vlasy, fixy, zvýrazňovače, rez).

Součástí receptury je i nový mezinárodní enzymatický koktejl pro lepší odstranění škrobu, čokolády, kakaa či zmrzliny. Navíc má tento prací prostředek zvýšený podíl odpěňovače, který má vliv na lepší účinek praní, neboť lépe proniká do vláken. Vynikající prací schopnosti pracího prostředku Persil Gold Plus jsou potvrzené i mezinárodním institutem Intertek, což je nejuznávanější instituce zabývající se testováním produktů.

Portfolio Persil Gold Plus:

Prací prášek Persil Gold Plus je k dostání ve dvou variantách a je určen především pro bílé a pastelově zbarvené prádlo.

Lze jej použít pro všechny prací programy již od 30 °C až po 95 °C. Je určen pro všechny přírodní i syntetické tkaniny vhodné k praní v pračce (kromě vlny a hedvábí).

Prodává se ve 400g balení za doporučenou cenu 44,90 Kč, ve 2kg balení za doporučenou cenu 199 Kč a 6kg balení dostanete za 549 Kč.

 

 

Persil Gold Plus Freshness by Silan je stejně účinný jako základní varianta Persil Gold Plus, a navíc vašemu prádlu dodá svěžest aviváže Silan Blue Dream.

Persil Gold Plus Freshness by Silan je k dostání ve 400g balení za 44,90 Kč, 2kg balení za doporučenou cenu 199 Kč a 6kg balení za doporučenou cenu 549 Kč.

Více najdete na www.persil.cz

Reklama