persil

Představte si, jak nad sytě zelenými lesy a zasněženými vrcholky hor vychází slunce. U mohutného vodopádu se mísí vůně čerstvě rozkvetlých luk se svěžestí probouzející se krajiny. Nyní tyto nádherné přírodní vůně naleznete v tom nejsvěžeji vonícím pracím prostředku značky Persil, jaký kdy byl na trhu: Persil Gold Plus Nature Fresh od společnosti Henkel ČR. Prádlo bude nejen zářit čistotou, ale navíc z něj bude přímo dýchat svěžest.

Persil Gold Plus Nature Fresh přichází se zcela novým konceptem přírodní svěžesti bílého prádla. Představuje tak nejnovější trend v péči o prádlo a oblečení. S novými pracími prostředky Persil Gold Plus Nature Fresh je probouzení v čerstvě vypraném povlečení nebo oblékání košile jako hluboký nádech uprostřed matky přírody.

Nový Persil Gold Plus Nature Fresh je nejen nejsvěžejší Persil, jaký tu kdy byl. Představuje i maximální prací sílu, protože díky jeho extra účinnému složení již nepotřebujete přidávat k praní odstraňovače skvrn. K účinným složkám pro boj se skvrnami patří enzymy a u varianty pracích prášků i nejnovější bělicí činidla. Díky nim se zbaví vaše prádlo i těch nejodolnějších skvrn a bude zářit čistotou, kterou nejen uvidíte, ale i ucítíte.

PersilPersil Gold Plus Nature Fresh je nejnovějším přírůstkem vynikající produktové řady Persil. Ta zahrnuje Persil Gold Plus (na bílé prádlo), Persil Color Plus (na barevné prádlo) a Persil Sensitive Plus (pro citlivou pokožku).

Persil Gold Plus Nature Fresh je k dostání jak ve variantě pracího prášku, tak i jako gel. Má nové přitažlivé balení, na němž je zobrazena svěží zelená a hornatá krajina, která vystihuje novou senzační vůni nejsvěžeji vonícího prostředku Persil, jaký byl kdy vyroben.

PersilPersil Gold Plus Nature Fresh osloví všechny, kteří rádi používají voňavé prací prostředky a milují dlouhotrvající vůni čerstvě vypraného prádla. V obchodní síti je nový Persil k dispozici v různě velkých baleních. Ve variantě prášku je to 400 g za DMOC 39,90 Kč, 2 kg za DMOC 179 Kč, 4 kg za DMOC 329 Kč a 6 kg za DMOC 499 Kč. V gelové variantě je nový Persil k zakoupení v balení 1,5l za DMOC 179 Kč a 4,5l za DMOC 499 Kč.

Již přes sto let uvádí značka Persil na trh vždy ty nejnovější technologie v oblasti pracích prostředků. A dodnes patří k nejvíce důvěryhodným značkám v tomto oboru. Prádlo je totiž díky pracím prostředkům Persil beze skvrn, měkké a voňavé. Nyní prostřednictvím nového pracího prostředku Persil Gold Plus Nature Fresh přichází nový trend. Podle něj má vše přírodní osvěžovat nejen tělo, ducha a mysl, ale i oblečení.

Více na www.persil.cz