Značka Persil od společnosti Henkel spolehlivě působí na trhu pracích prostředků již celé století a v Evropě se těší nejvyšší důvěře spotřebitelů. U příležitosti tohoto kulatého výročí péče o oděvy přichází s novou vylepšenou řadou tekutých pracích prostředků Persil Gel. Ty se, stejně jako další výrobky této značky, vyznačují vynikající účinností a dokáží si poradit i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Navíc po sobě nezanechávají žádné stopy.

Nový Persil Gel se díky své konzistenci dobře rozpouští ve vodě. Proniká hluboko do vláken oděvu, a tak efektivně odstraňuje skvrny. Zvýšený podíl aktivních substancí navíc zajišťuje zvýšený prací výkon. Na zvlášť odolné skvrny lze nanést menší množství pracího gelu ještě před samotným praním  bez poškození vláken. Tím zvýšíte jeho účinnost.

Persil gel působí již při nízkých teplotách, je k prádlu velmi šetrný, rychle se ve vodě rozpouští a okamžitě začíná prát! Protože se Persil gel kompletně sloučí s vodou, dobře se vypírá a nezanechává po vyprání na prádle stopy.

Nový Persil gel navíc nabízí novou exkluzivní vůni, která se, dle zákazníků, perfektně hodí k tekutému pracímu prostředku - je čistá a svěží. Všichni jistě ocení i jednoduché dávkování - stačí jen nalít potřebné množství do dávkovací nádobky a tu pak vložit přímo do bubnu pračky.

Nová láhev pracího prostředku Persil Gel má vylepšenou rukojeť a hubičku, díky níž padne do ruky jako ulitá a umožňuje velmi snadné odlévání. Z toho důvodu je odměření správného množství prací dávky skutečně velice jednoduché. Dávkovač je navíc opatřen zdrsněným dnem, které lze použít k rozetření pracího prostředku na obzvlášť znečištěných místech.

Díky vysoké koncentraci je Persil Gel také ekonomický – 1,5litrová nádoba odpovídá dvěma kilogramům pracího prášku, což vystačí k vyprání dvaceti naplněných praček.

Nová generace prostředku Persil Gel je v obchodech k dostání ve čtyřech variantách:

Ø        Persil Power Gel

Je účinný prací prostředek pro bílé prádlo, dokonale odstraňuje skvrny bez poškozování vláken, bezvadně se rozpouští ve vodě a vypírá, působí již při 40 °C.

 

Ø        Persil Color Gel

Je určen pro praní a odstraňování skvrn z barevného prádla, které si po dokonalém vyprání uchovává jasnou barvu. Vlákna navíc díky tomuto gelu zůstávají hladká, což zabraňuje vytváření žmolků.

Ø        Persil Color Gel Freshness by Silan

Tento prostředek spojuje veškeré výhody účinného způsobu praní a ochrany barev. NOVÁ varianta navíc nabízí svěžest pro ty, kteří preferují zážitek z intenzivní vůně.

Ø        Persil Sensitive Gel

Je určen zejména pro osoby s citlivou pokožkou. Obsahuje přídavek Aloe Vera, která pečuje o jemnou pokožku. Nový Persil Sensitive Gel prošel dermatologickými testy vlivu na lidskou pokožku a neobsahuje látky, jež by ji mohly dráždit.