Každý občas najde na svých šatech velmi odolnou skvrnu, která nejde vyprat v běžném pracím prostředku. Pak vám nezbývá nic jiného, než zkusit použít speciální odstraňovače skvrn, ale ani to vám mnohdy nezaručí úspěch. Nyní proto odborníci ze společnosti Henkel přicházejí s účinným řešením. Tím je nová receptura pracího prostředku Persil Expert, jež odolné skvrny odstraní opravdu spolehlivě! Navíc představuje nové koncentrované složení, které nejen zpříjemní život spotřebitelům, ale představuje také obrovský přínos pro životní prostředí.

Ipersilnovované složení prostředku Persil Expert se vyznačuje nejen vysokou účinností, ale i koncentrací. To přináší spotřebitelům samé výhody. Větší koncentrace znamená o 20 % menší balení. Umožňuje to vyprat stejné množství prádla jako dříve i přesto, že obsahuje méně pracího prostředku. Například 4,8 kg balení nového Persilu Expert vystačí na 60 dávek, zatímco dříve bylo na stejné množství prádla třeba 6 kg pracího prostředku. Snížení objemu a hmotnosti balení se také snadněji přenáší, skladuje a vytváří i méně odpadu.

Unikátní nová receptura pracího prostředku Persil Expert obsahuje vysoce účinný tekutý odstraňovač skvrn. Ten se díky nové technologii podařilo uzamknout do malých mikro-kapslí pro dosažení ještě větší výkonnosti při odstraňování skvrn. Mikro-kapsle ulpí přímo na skvrnách, kde začínají působit od prvních okamžiků pracího programu.

Persil Expert je obzvlášť silný při odstraňování skvrn od marmelád a ovoce. Díky vylepšenému enzymatickému koktejlu je ještě účinnější na skvrny od dětské výživy, citrusového ovoce, banánů a zmrzliny. Po použití pracího prostředku Persil Expert je tak zajištěna dokonalá čistota vašeho prádla.

Pereme lépe pro čistou budoucnost

Nové složení pracího prostředku Persil znamená lepší praní v kombinaci s účinností, pohodlím a ohleduplností vůči životnímu prostředí. Souvisí to s dlouhodobou snahou značky Persil o trvale udržitelný rozvoj. Koncentrované prací prostředky totiž ušetří 24 % obalových materiálů, čímž přispějí ke snížení objemu odpadů vytvářených obchodníky i spotřebiteli. Nižší dávkování znamená také to, že do kanalizace odteče po každém praní o 20 g chemických látek méně. Navíc díky koncentrovanému složení najezdí ročně ve střední a východní Evropě kamiony při dopravě o 4 miliony kilometrů méně!

Nový Persil Expert je v obchodech k dostání od října 2011, a to v nových obalech se symbolem mikrokapslí s integrovaným odstraňovačem skvrn. K dispozici jsou varianty: 20 dávkové za DMOC 169 Kč, 40 dávkové za DMOC 319 Kč a 60 dávkové za DMOC 429 Kč.

Reklama