V listopadu jsme vám představili novinku od značky Persil: první dvoukomorové prací kapsle Persil Duo-Caps. Možná už samy máte s nimi zkušenosti, přece jen praní je práce, kterou řešíme několikrát týdně.

Jak se nám v redakci při praní osvědčily?

Duo caps

Jsem značce Persil poměrně věrná a jsem vždy zvědavá, s čím novým zase přijde. Většinou používám gely – nejčastěji na barevné prádlo a pak speciální gel na prádlo černé. Pokud peru jemné prádlo, pak používám speciální přípravky od jiné značky na jemné prádlo (spodní prádlo, halenky...)

Kapsle Duo-Caps mi vyhovuje – dobře prádlo vypere a já se nemusím trápit s dávkováním. Občas totiž liju gel „jen tak od oka“, tudíž ho spotřebuji více, než je třeba. S kapslemi Persil Duo-Caps jsem spokojená – prádlo je dobře vyprané, beze skvrn a hezky voní.
Klára Křížová

Testovala jsem novinku Persil Duo-Caps, už mám všechny kapsle „vyprané“, protože mám velkou rodinu a peru skoro každý den. Prala jsem s nimi jak světlé, tak tmavé prádlo. Po vyprání prádlo hezky vonělo a po mastných skvrnách, které měla dcera na kalhotách, nebylo ani památky. Jsem s nimi spokojená.
Věra Forejtová

Prací prostředky testuji vždy ráda, protože jsem v jejich výběru většinou dost „monotematická“ – peru pořád ve stejných značkách a typech prostředků, které se mi osvědčily, moc neexperimentuji, takže testování je skvělá příležitost vyzkoušet něco nového.

Duo-Caps mě zaujaly nejdříve hlavně balením – lehká uzavíratelná krabička, ve které jsou lákavě vypadající kapsle. Mám ráda, když i tak ryze praktické věci hezky vypadají. Poprvé jsem také prací prostředek vkládala do bubnu – běžně používám sypký prášek i gely, ale vždy je dávkuji do zásobníku, který pračka má, do bubnu je nedávám. Líbilo se mi, že nemusím „odhadovat“, kolik prostředku potřebuju – často s tím bojuju a myslím, že dávám víc prášku či gelu, než je potřeba. S kapslemi tohle rozhodování odpadá, naplníte pračku, vložíte kapsli, zavřete dvířka a perete.

Prádlo po vyprání hezky a jemně voní, vyprané je dobře, skvrny na ničem nezůstaly.

S Persilem Duo-Caps jsem tedy byla spokojená, mohu ho doporučit zejména těm, kterým se stejně jako mně nechce přemýšlet nad tím, kolik pracího prostředku máte při praní použít.
Klára Wimmerová

Duo caps

Persil Duo-Caps: Unikátní dvoukomorový systém

Duo capsPrvní dvoukomorová prací kapsle Persil Duo-Caps zajistí zářivé a dokonale čisté oblečení beze skvrn tím nejpohodlnějším způsobem. Díky použití nejnovější výrobní technologie jsou jednotlivé účinné složky v kapsli Persil Duo-Caps oddělené. Jsou tak zcela chráněny a uchovávají si 100% účinnost až do prvního kontaktu s vodou během pracího cyklu. Pak se okamžitě rozpouští.

V modré části kapsle je koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn obsahující povrchově aktivní látky a účinnou enzymovou směs, jež odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechává prádlo dokonale čisté, zatímco vysoce účinný optický zjasňovač v zelené části rozzáří barvy a pomáhá chránit prádlo před zašednutím, čímž dodává barvám potřebnou svěžest.

Nejnovější inovace značky Persil je také šetrná k životnímu prostředí. Díky kompaktní velikost kapslí Persil Duo-Caps se jich do stejného přepravního prostoru vejde větší množství a dochází i k úspoře obalových materiálů

Reklama