Můj syn si za vydělané peníze na letní brigádě zakoupil starou škodovečku 105, a přestože sem tam odmítala poslušnost, důvěrně ji oslovoval „Blaženko“. S partou kamarádů se domluvili, že uspořádají  "přátelské setkání" na chatě v nedaleké rekreační oblasti. Nabídl se, že když má auto, vše zařídí.

Co čert nechtěl, zrovna v den, kdy Blaženku hodně zaměstnával, svážel kamarády, bečku piva a ostatní nepostradatelné věci na připravovanou akci, probíhala všemi motoristy oblíbená akce Kryštof. Pokaždé, když míjel policejní hlídku, byl zastaven a podroben silniční kontrole. Proto když u silnice opět uviděl stát své staré známé, snad ze zvyku zastavil před autem policie, vypnul motor a čekal. Po chvilce k němu přišel příslušník a říká mu: „Pane řidiči, my jsme vás vůbec nezastavovali, no ale když už tady tak stojíte, tak si aspoň dýchněte."  Nevím, jestli to byl klasický den blbec, ale on si tak v tu chvíli připadal.

Teď když někam jedeme a vidíme auto policie, nezapomeneme se ho zeptat: ,,A nechceš si aspoň dýchnout?"

RenataF


Děkujeme za veselý příběh :)

Tak tohle je pěkný "den blbec" :)

Přihodilo se Vám někdy něco takového? Zažila jste někdy den blbec, ve kterém by figurovala policie? Stává se Vám často, že se na Vás přilepí smůla a věci se vám nedaří?

Zkuste nám o tom napsat, třeba vyhrajete!

redakce@zena-in.cz

Reklama