Ahojky všem,

na osmdesátá léta (teda spíš už tu druhou polovinu osmdesátých let) hodně a ráda vzpomínám. Já byla čerstvý teenager, brala mě hodně hudba, mám staršího bráchu a ten na rádiu poslouchal německé stanice a nebylo pro něj těžké sehnat to, co zrovna letělo - Madonnu, Sandru, Duran Duran a nespočetně dalších populárních hvězd, samo že jsme taky neopovrhli českou hudbou - já milovala Elány a i dnes na ně nedám dopustit. Žádná CD, všechno to bylo na MC kazetách a LP deskách.

I oblékání mělo styl. Sice když si vzpomenu, jak jsem chodívala oháknutá, tak kroutím hlavou, ale tehdy to bylo v módě.

Na co fakt moc vzpomínám a hodně často je perník uprostřed s čokoládou a nikoliv s marmeládou. Moc moc mi chutnal, ale teď se asi už nevyrábí. V obchodech často prohledávám regály, jestli mezi těmi několika desítkami druhů perníků tady tu specialitu náhodou někde nenajdu, ale bez úspěchu.
Kdyby jste na něj náhodou někdo narazil, dejte mi prosím vědět. ;-))

Přeji prima den :-)

Sweety77No, to je přesně ono. Člověk má na výběr dvacet perníků, ale žádný není „ten pravý". :-) Já mám tohle s hořickýma trubičkama. Byla to vášeň mého dětství - teď je jich na trhu celá řada, všechny jsem postupně vyzkoušela, ale žádné nechutnají tak jako ty původní. Ono to ale asi nebude tak docela o chuti, ale o sentimentu.

Reklama