Odstraňování chloupků v intimních partiích je pro většinu žen zejména mladší generace každodenní součástí životního stylu, a to nejen v letních měsících, kdy chloupky, které vykouknou z plavek, způsobí pravděpodobně menší skandál nebo přinejmenším údiv na koupališti, ale během celého roku.

depilaceZkrátka móda je v tomto směru neúprosná a doby, kdy jsme vídali zarostlé podpaží nebo třísla, už jsou dávno ty tam! Dokonce i gynekologové uznávají odstraňování chloupků v intimních partiích za nejenom estetické, ale i více hygienické.

Zamyslela jste se někdy nad tím, kolik času strávíte při holení, depilaci nebo při vytrhávání chloupků? Víte, že průměrně žena odstraní měsíčně ze svých nohou cca 63 metrů chloupků.

Chloupky v podpaží rostou dvakrát tak rychleji než na nohou a často také v různých směrech...

Dejte trvalé „vale“ té nepříjemné povinnosti jménem holení a vytrhávání…

Žena-in vám ve spolupráci s libereckou Squash arénou přináší jedinečnou šanci! Depilace natrvalo!

Nevěříte? Přesvědčíme vás!

O laserovém odstranění chloupků neboli laserové depilace jste určitě už slyšela. Možná i vyzkoušela, jenže…

Není laser jako laser! Vyzkoušejte depilaci americkým špičkovým diodovým laserem Lumenis LightSheer ST. Tento laser je jeden z pouhých deseti v naší republice.

Protože nás zajímalo, jak tento ojedinělý přístroj funguje, vyzkoušeli jsme ho za vás.

Při vstupu do liberecké Squash arény jsem měla trochu obavy a velké dilema, jestli podstoupím depilace podpaží, nebo třísel. Při uvítání jemnou blondýnkou paní Monikou Jinochovou, která depilaci laserem Lumenis LightSheer ST provádí, ze mne vše spadlo. Když jsem jí jako zvědavá ženská nakoukla do podpaží, které bylo bez chloupku, a dokonce i bez známek kořínků, měla jsem jasno! Laserová depilace podpaží je přesně to, co potřebuji.

depilaceMonika mi vysvětlila, že podpaží musí být dokonale hladké před samotným zákrokem. Odstranit je můžete žiletkou, depilačním krémem nebo ostříhat, ale nesmíte chloupky minimálně šest týdnů před zákrokem vytrhávat, protože aby ošetření bylo efektivní, musí být vlasová cibulka zregenerovaná. U tmavovlásek je efekt okamžitý, ale i blondýnky budou velice spokojené.

Tím, že jsem letos na sluníčku moc nepobyla, mohla mi Monika laserovou depilaci udělat. Ty z vás, které jste hodně opálené, počkejte raději nějaký ten čas. Není dobré, aby paprsek laseru směřoval na opálenou kůži, ať už ze solárka, nebo ze slunce, mohl by odstranit pigment a v oblasti depilace mohou zůstat bílé skvrnky.

Monika mi také vysvětlila, že pokud má být efekt trvalý, musím na ošetření přijít přibližně čtyřikrát. Mezi každou kúrou má být odstup cca 4–5 týdnů. Proč tak dlouho, ptala jsem se, vždyť chloupky v podpaží rostou daleko rychleji? Monika mi ochotně odpověděla, že některé chloupky právě vypadly, některé teprve prorůstají podkožím a některé jsou vyrostlé. Chloupky tudíž prochází různými vývojovými stádii. Laser je schopen zničit pouze chloupky v růstové fázi, tzv. anagenu. Z toho vyplývá, že nestačí jedno ošetření, ale laserové odstranění chloupků je potřeba po určitém časovém intervalu opakovat.

Byla jsem ujištěna, že depilaci může podstoupit každý, žádná zdravotní rizika nehrozí, a proto hurá, jdeme do toho!

Diodový laser Lumenis LightSheer ST se nikterak neodlišuje od ultrazvuku, který běžně vídáme v ordinaci lékařů. Okýnko s malým displejem zaručuje přehled nad použitou intenzitou laserového paprsku. Pro zajímavost jsem si na hrot malé pistolky sáhla. Cítila jsem jen, jak hrot příjemně chladí.

depilacePotom mi Monika potřela podpaží gelem, vypadal stejně jako gel na ultrazvuku, nasadila brýle a pak už jsem se pohodlně uvelebila. Monika pomalu přiložila laser na podpaží, byla jsem překvapena, že cítím jen jemné píchnutí. U některých chloupků nebylo cítit v podstatě nic, někdy píchnutí, jak když vás někdo „střelí gumičkou“. Píchnutí vosou je proti ošetření laserem bolestivý zážitek.

Depilace jednoho podpaží trvala asi 10 minut. Poté mi Monika podpaží vydesinfikovala a natřela ošetřujícím krémem.

Já odcházela s dobrým pocitem domů. Odhodlání zbavit se všech chloupků v podpaží natrvalo mi zůstalo a já určitě za 4–5 týdnů podstoupím další kúru.

Dnes je to týden od první aplikace a chloupky v podpaží rostou daleko pomaleji a podstatně řidčeji.

Pokud vás tato depilace zaujala, máme pro čtenářky Žena-in jedinečnou šanci! Ve spolupráci s libereckou Squash arénou všem, které si vytisknou kupon, nabízíme depilaci podpaží v hodnotě 490 Kč (místo 1000 až 1500 Kč).

Teď už stačí vytisknout kupon a vydat se do příjemného centra v liberecké Squash aréně. Pokud se vydáte na cestu i s kamarádkou nebo dítky, můžete si čekání zpříjemnit na hezké zahrádce, kde najdete milé posezení u vodního jezírka, a děti mohou řádit v dětském koutku.

POZOR! Kupon na slevu si můžete stáhnout ZDE. Stačí jej pouze vytisknout.

Více informací najdete na stránkách www.squasharena.li