5b717d76e42b1obrazek.jpg
Jana (Jane’s moments)

5b718376ba985obrazek.jpg
Zdroj fotografií:http://www.janesmoments.com/2018/07/neni-perla-jako-perla-aneb-testovani.html


Pro mě tou nejpoužívanější je modrá lahvička s vůní Fresh Joy. Je to hlavně z toho důvodu, že nejvíce peru sportovní oblečení a tato vůně svěžesti a čistoty, je na něj jak dělaná. Modrá je prostě dobrá! Blooming Fantasy je květinovo ovocná-vůně, sladší. Určitě si ji oblíbí vaše malé princezny! Hodí se na šaty, sukně, dokonce i na závěsy. Magic Affair je pecka největší! Svůdná, magická vůně! Je dokonalá „na rande“, povlečení, zkrátka vždy, když se chcete zahalit tajemstvím! Fialové perličky jsou ztělesněním luxusu!

Celý článek naleznete zde.

Elly (Bohyně kuchyně)

5b7183c6e5878obrazek.jpg
Zdroj fotografií: https://www.bohynekuchyne.cz/2018/07/10/peru-zehlim-hnizdim-cim-to-u-nas-dnes-voni/

Zkouším všechny tři vůně, které jsou na trhu k dostání. Nejvíce mi voní vůně modrá – Fresh Joy. V nabídce jsou ještě fialová a růžová. Opravdu mě nadchlo, že prádlo po vytažení ze sušičky překrásně voní. Jestli vydrží vonět 20 týdnů, to netuším, se Silan Perfume Pearls peru asi tři týdny. Ale ložní prádlo na mě zavoní pokaždé, když projdu kolem skříně. Parfémované perly odměřte do víčka. Já dávám téměř plné víčko. A stačí je nasypat do bubnu pračky k prádlu. Hotovo.

Celý článek naleznete zde.

Veronika (Veru Harnol)

5b71840f6c25fobrazek.jpg
Zdroj fotografií: http://www.veruharnol.cz/blog/perlickova-naloz-od-silanu

Já jsem dnes vyprala tři pračky prádla a nedá se popsat slovy, jak moje domácnost voní. Jakmile vám tyhle kuličky cvrnknou do nosu, tak k nim určitě přivoňte. Mohu vám zaručit, že si určitě jedno balení odnesete domů. Dále pro vás připravuji článek o mém oblíbeném pracím prášku. Mějte se krásně a ať vám všem prádlo voní, Veru.

Celý článek naleznete zde.

Vendula (wevush.com)

5b718480789a9obrazek.jpg
Zdroj fotografií: http://www.wevush.com/2018/07/09/testovani-silan-perfume-pearls/

Asi nejdůležitějším faktorem, který zde hodnotím, je vůně. Silan vyrábí perly hned ve třech různých – fialová Magic Affair, modrá Fresh Joy a má nejoblíbenější Blooming Fantasy. Na výběr tedy máte nejen vůně svěžejší a lehčí, ale také květinové a plné. Musím říct, že oproti obdobným výrobkům jiných značek, voní dostatečně, ale rozhodně ne přehnaně. Výrobce slibuje, že vůně vydrží až 20 týdnů. Toto za necelý měsíc, kdy perly používám, nemůžu posoudit. Nicméně, zatím prádlo voní opravdu hezky, po vytažení ze skříně mě vůně vždy mile překvapí.

Celý článek naleznete zde.

Jana (Solnička v kuchyni)

5b7184d36a471obrazek.jpg
Zdroj fotografií: https://www.solnickavkuchyni.cz/silan-perfume-pearls/
Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro jakýkoliv prací cyklus, při jakékoliv teplotě i na všechny typy a barvy tkanin, dokonce i na sportovní oděvy. 
K dávkování dobře poslouží víčko - dávám jedno plné, ale použít můžete na jedno praní až 3 odměrky. Perly přidávám přímo do bubnu pračky společně s prádlem.  Všechny tři vůně jsem si zamilovala. Těžko říct, která je ta nejpříjemnější, nejlepší. Doporučuji vyzkoušet a najít si tu svou NEJ.

Celý článek naleznete zde.

Adriana (Something Sometimes)

5b72d9b4f3fdeobrazek.jpg

Silan Perfume Pearls jsou k dostání ve třech různých vůní. Fialová Magic Affaire, modrá Fresh Joy a růžová Blooming Fantasy. Všechny voní parádně, nedokážu říct, která se mi líbí víc. Takže mě baví je různě střídat podle toho, co zrovna peru. Pro svoje trička jsem si oblíbila růžovou, na jemné prádlo a na ručníky používám fialovou, a když peru přítelovi, dávám mu modrou. Nejlepší zkušenost s nimi mám při praní ložního prádla a ručníků, na těch vůně vydrží nejdéle!
 
Obsahují unikátní technologii Micro-Pearls, díky které se vůně uvolňuje z prádla postupně, tedy mělo by vám vydržet vonět po celou dobu nošení, dokud ho opět nedáte zase do koše na prádlo. Další věc, kterou s radostí potvrzuji, je to, že nevadí citlivé pokožce a nijak ji nedráždí.

Celý článek naleznete zde.

Jaké jsou novinky, které právě testujeme?

S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls budete mít senzační zážitek z vůně, který přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu. Vybrat si můžete z variant Magic Affair, bohatou a luxusní vůni, Blooming Fantasy, impozantní a květinovou vůni nebo Fresh Joy, která poskytuje elegantní svěžest s vůní ovoce a květů.

Vaše oblečení a prádlo si zaslouží být hýčkáno těmi nejsofistikovanějšími vůněmi. Po vyprání v běžných pracích prostředcích však vůně často velmi rychle zmizí. To bylo také důvodem, proč experti od značky Silan vytvořili tři nové, exkluzivní vonné kompozice, které nabízejí vašemu prádlu skutečný luxus. Pro dlouhodobou a intenzivní vůni jednoduše nasypte Silan Perfume Pearls do bubnu pračky a vyperte jako obvykle. Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro všechny teploty praní a barvy tkanin. Pak už jen stačí jeden dotek a vaše čerstvě vyprané a vysušené prádlo uvolní drobné perličky Silan Perfume a vy ucítíte nádhernou vůni Silanu. Sofistikované vůně se tak znovu probouzí s každým pohybem, a to až po dobu 20 týdnů.

Více najdete na této stránce.

Naše články: