Chcete zaujmout svým mobilem? Jestli držíte krok s vývojem těchto telefonů, určitě víte, že in jsou ty dotykové.

Společnost Samsung přichází v březnu na náš trh se specialitou určenou elegantní ženské populaci. Pod názvem Samsung Diva (S7070) představuje vysoce noblesní bílý kousek s perleťovým zadním krytem a vlastnostmi, které dokážou ocenit právě ženy. Patří k nim zejména funkce „Beauty shot“ nebo „Lomo effect“. Samsung Diva si vás získá i další nabídkou svých vlastností. Ať už si oblíbíte tzv. „Wish list“, nebo přivítáte bezpečnostní funkce v podobě SOS zpráv či Falešného hovoru, vždy budete mile potěšena.

o

 

Dominantu telefonu představuje 2,8“ velký dotykový displej, již zmíněný perleťově bílý zadní kryt a tlačítko ve tvaru diamantového krystalu

Samsung Diva však zaujme i jinými vlastnosti, než je hezká „tvář“. S 3,2 MPx fotoaparátem s funkcemi „Beauty shot“ (Zachycení krásy), vám umožní retuš snímku a „Lomo effect“ (Efekt lomo) povýší běžné snímky na umělecké dílo. Již nikdy tak nebudete nad svými fotografiemi naříkat, naopak s nadšením se o ně podělíte se svými přáteli. Například prostřednictvím sociálních sítí, jako jsou Facebook či MySpace, ke kterým je přístup jednoduchou záležitostí.

Každá žena ocení i takové funkce, které jí pomohou k většímu pocitu bezpečí. „SOS Message” (Zpráva SOS) a „Fake Call” (Falešné volání), umožňují zůstat v klidu v případě potenciálně riskantních situací.

w

Funkce „Wish List” představuje seznam věcí, které si chcete koupit, a pomáhá tak zorganizovat si lépe život plný nákupů. Tichý režim umožní uživatelkám v případě nutnosti v mžiku telefon ztišit. Samsung Diva pojme až 2000 vašich kontaktů, každý kontakt přitom můžete doplnit o široké spektrum informací. Jak je již zcela běžné u dotykových telefonů Samsung, také Diva disponuje uživatelským rozhraním TouchWiz, které vám usnadní přístup k oblíbeným funkcím telefonu. Vychutnat si můžete také ryze dámské uživatelské prostředí laděné do růžova. Na výběr máte z několika typů fontů písma.

Nemáte na něj chuť?

Reklama