INDECO.CZ nabízí originální řešení kuchyní „na míru“ ve třech variantách S, M a XL, které navrhl designér Roman Vrtiška a zakomponoval do nich mnoho zajímavých a na našem trhu jedinečných prvků.

Odlišnost značení vypůjčená z označení konfekce v oděvním průmyslu dává jednoduchou formou poznat rozměry kuchyní od minimalistických po nejprostornější.

Indeco

Kuchyně S nadchne především mladé lidi, kteří žijí single v malém bytě, nebo páry se „startovacím bydlením“. Hodí se do atypických malých bytů s nedostatkem místa či garsoniér, stejně jako pro kanceláře. Hlavní předností je ojedinělá možnost uzavřít pracovní prostor originálním systémem kování. Základní vybavení obsahuje ledničku, myčku, mikrovlnnou troubu, varnou desku a nad ní digestoř. Pracovní prostor lze zvětšit výsuvnou deskou, která slouží především jako jídelní stůl.

Indeco

Kuchyně M vychází z potřeb majitelů bytů střední velikosti a je určena pro milovníky živých barev a pro ty, kteří ocení širokou možnost kombinací jednotlivých modulů, možnost vytvoření rohové kuchyně, tak i materiálů. V nabídce jsou pracovní desky eurolight, locobelová dvířka, lesklé lamino a to vše v barvách černá, bílá, modrá, ale také fuchsia, lila, oliva či blackberry.

Indeco

Kuchyně XL zohledňuje nároky neomezených bytových prostor i možností klienta. Ti, pro něž je kuchyně srdcem bytu a pro přípravu jídla nepotřebují pouze mikrovlnou troubu, si mohou zvolit z mnoha variabilních možností, z exkluzivních materiálů a ze široké barevné škály. Kuchyně podle současných moderních trendů nabízí vzdušné řešení a oddělený prostor pro různé pracovní činnosti včetně barového pultu.

Indeco

Společnost INDECO CZ působí na trhu od roku 1995 a za tu dobu se stala synonymem pro kvalitní a stylové skříně na míru. Svůj sortiment neustále rozšiřuje, takže si v současnosti můžete s touto společností vybavit celý byt.

Více informací o INDECO kuchyních na míru najdete na www.indeco.cz

Reklama