Foto: Shutterstock.com

Nestárnoucí tradice

  • Červená a zlatá jsou dlouholetým symbolem Vánoc. Pro letošní rok se staly hlavní barevnou kombinací. Každá ze zmíněných barev přináší domovu jedinečnost. Červená působí útulně a hřejivě, metalické zlaté odlesky dodají domovu punc luxusu.

Z kolekce: Cellbes.cz


Z kolekce: Pepco

Zpátky do minulosti

  • Mezi dalšími trendy jsou retro ozdoby či dřevěné elementy. Věnce, nápisy, svícny či tematické ozdoby by měly být strohé. Čišet by z nich měla jednoduchost, která byla znakem dob minulých. Decentní úpravou ale nic nezkazíte.

Z kolekce: Bonami.cz

Z kolekce: Jysk

Dávka extravagance

  • Vysoce moderní je vánoční dekorace z peří. Ozdoby na strom, girlandy, atd. kombinujte s třpytivými doplňky, které budí pocit ledové krajiny. Interiéru dodá noblesní charakter. Výhodou je, že jej můžete použít i budoucí rok. Budou trendy záležitostí číslo jedna.

Z kolekce: Westwing.cz

Inspirace přírodou

  • Zapomeňte na lacinou umělohmotnou dekoraci. Atraktivnější variantou je svátečně uvázaná květina, vlastnoručně vyrobený věnec nebo svícen z darů přírody. Kromě klasické vánoční hvězdy v květináči můžete zvolit orchidej či amarylis. Ty s nastávajícím obdobím také korespondují. Na květiny určitě nezapomínejte! Přinesou domácnosti pocit pohody a klidu, který je u vánočních svátků tolik potřebný.

Z kolekce: Květinové doručovací služby Fleurop


Foto: Shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama