5bf29240b7b59obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Nestárnoucí tradice

  • Červená a zlatá jsou dlouholetým symbolem Vánoc. Pro letošní rok se staly hlavní barevnou kombinací. Každá ze zmíněných barev přináší domovu jedinečnost. Červená působí útulně a hřejivě, metalické zlaté odlesky dodají domovu punc luxusu.

5bf293c93dd1bobrazek.pngZ kolekce: Cellbes.cz

5bf2946351240obrazek.png
Z kolekce: Pepco

Zpátky do minulosti

  • Mezi dalšími trendy jsou retro ozdoby či dřevěné elementy. Věnce, nápisy, svícny či tematické ozdoby by měly být strohé. Čišet by z nich měla jednoduchost, která byla znakem dob minulých. Decentní úpravou ale nic nezkazíte.

5bf2b61ae62feobrazek.pngZ kolekce: Bonami.cz

5bf295639def5obrazek.pngZ kolekce: Jysk

Dávka extravagance

  • Vysoce moderní je vánoční dekorace z peří. Ozdoby na strom, girlandy, atd. kombinujte s třpytivými doplňky, které budí pocit ledové krajiny. Interiéru dodá noblesní charakter. Výhodou je, že jej můžete použít i budoucí rok. Budou trendy záležitostí číslo jedna.

5bf2961765e7bobrazek.pngZ kolekce: Westwing.cz

Inspirace přírodou

  • Zapomeňte na lacinou umělohmotnou dekoraci. Atraktivnější variantou je svátečně uvázaná květina, vlastnoručně vyrobený věnec nebo svícen z darů přírody. Kromě klasické vánoční hvězdy v květináči můžete zvolit orchidej či amarylis. Ty s nastávajícím obdobím také korespondují. Na květiny určitě nezapomínejte! Přinesou domácnosti pocit pohody a klidu, který je u vánočních svátků tolik potřebný.

5bf29b7aa5a7dobrazek.pngZ kolekce: Květinové doručovací služby Fleurop

5bf29acfeced7obrazek.png
Foto: Shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama