Zatímco ještě nedávno jsme v ulicích potkávali jedině upnuté úzké džíny nebo legíny, dnes je vše zase jinak. Sukňové kalhoty jsou letos opět v módě. V obchodech je najdeme ve všech možných délkách, barvách i z odlišných materiálů. Jsou pohodlné, vzdušené a do teplého jarního či letního počasí ideální.

Na první pohled působí ležérně a opticky, díky vysokému pasu prodlužují nohy a zužují postavu. Nelichotí však každé. Dovolit si je mohou především štíhlejší dámy s úzkým pasem nebo klučičí postavou. Rozhodně nedoporučujeme pro postavu tvaru jablka nebo hrušky. Tady by vám kalhoty naopak uškodily, nežli zalichotily.

Kratší verze kalhot lze skvěle kombinovat s teniskami i lodičkami. Jeden druh dodá vašemu outfitu sportovně-ležérní look, zatímco v druhém budete působit velmi elegantně.

K dlouhým můžete opět zvolit podpatky, chybu však neuděláte ani s pantoflemi nebo sandálky bez podpatků. Záleží, jak jsou vám kalhoty dlouhé. Dejte pozor, abyste si na ně nešlapaly. U podpatků se zase vyvarujte tomu, aby vám z pod nich nevylízalo více boty, než chcete. K sehnání jsou i kraťasy. Ty můžete kombinovat téměř s jakýmikoliv botami. Záleží na vás, zda dáváte přednost sportovnímu či elegantnímu stylu.

Kalhoty se dají krásně kombinovat s croptopy, body, košilemi nebo obyčejným bílým tričkem. Některé jsou dokonce prodávány komplet s vrchní částí.


5cebdd6b47616obrazek.png
 5cebdf324ce5fobrazek.png

5cebe808e673aobrazek.png
 
 5cebdefa8faefobrazek.png
5cebe711a1b47obrazek.png

5cebf5640c43cobrazek.png
5cebe8e3ec619obrazek.png
 

Čtěte také:

Reklama