Po staletí ženy hledají způsoby, jak oživit barvu svých vlasů. V dávných dobách používaly černý čaj, mýdlovou vodu a heřmánek, aby zakryly první pramínky šedivých vlasů. Těžko říci, jaký byl tenkrát efekt takového barvení. Dnes je překrývání šedin díky kvalitním barvám naprosto běžné, ale nároky se zvyšují. Ženy si přejí, aby byl i po obarvení vzhled jejich vlasů naprosto přirozený a nepůsobil dojmem barevné helmy. Spolehnout se můžete na značku Natural & Easy od Schwarzkopf & Henkel, která nyní přichází s vylepšenou recepturou všech odstínů barev na vlasy a současně představuje novinku v podobě zcela nové řady Natural & Easy Grey Expert, která je určena speciálně pro silně prošedivělé vlasy.

Natural & Easy Grey Expert

Ženy, které mají větší množství šedivých vlasů, se často potýkají s nedokonalým výsledkem barvení. Největším problémem bývá, že se některé vlasy vůbec neobarví a šediny prosvítají. Navíc je na první pohled patrné, že jsou vlasy barvené. Po použití některého z odstínů nové řady Natural & Easy Grey Expert se stanou tyto problémy minulostí. Vlasoví odborníci ze Schwarzkopf & Henkel totiž vyvinuli speciální recepturu Cover&Accent, která umožňuje perfektní krytí silně prošedivělých vlasů.

Tyto barvy byly speciálně vyvinuty pro vlasy prošedivělé z více než 70 % a jejich receptura je přizpůsobena potřebám těchto vlasů. Použitím barvy Natural & Easy Grey Expert lze snadno docílit atraktivního a přirozeného vzhledu. Vlasy se důkladně obarví od kořínků až po konečky a výsledkem je výjimečně přirozený, vícebarevný efekt – žádná barevná helma.

Součástí balení Natural & Easy Grey Expert je kromě samotné barvy také speciálně vyvinutý šampon Color-Care-Finish, který pečuje o právě obarvené vlasy a zanechává je pružné a lesklé.

 

Vyberte si podle svého přání a vkusu ze sedmi odstínů Natural & Easy Grey Expert:

 

Ø       630 Světle plavý diamant

Ø       640 Středně plavá vanilka

Ø       650 Tmavě plavé amaretto

Ø       660 Světle hnědý vlašský ořech

Ø       670 Středně hnědý muškátový ořech

Ø       675 Zlatavě hnědá čokoláda

Ø       680 Tmavě hnědé espresso

 

Šediny vás již nebudou trápit a váš účes bude vypadat neodolatelně a přirozeně! Barvy Natural & Easy Grey Expert jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu

119,90 Kč.
 

Inovovaná řada Natural & Easy

Oblíbená značka Natural & Easy přichází nyní s inovovanou recepturou a modernizovaným obalem. Je to první dlouhotrvající barva s Color-Mix technologií. Každý z 18 odstínů se skládá ze tří jemně sladěných barevných tónů pro skutečně přirozený barevný výsledek.

Navíc nový, speciálně vyvinutý Care-Gloss balzám proniká hluboko do struktury vlasů, pečuje o ně a dodává hebkost a lesk. Vlasy jsou navíc po jeho použití krásně hladké a dobře se rozčesávají.

Díky novému složení zajistí řada barev Natural & Easy zcela přirozený vzhled vašich vlasů. Výsledkem barvení nebude fádní blond, červená nebo černá. Každý odstín totiž obsahuje dokonalou kombinaci světlejších i tmavších tónů, která zajistí neobyčejně přirozený vzhled. Barvy na vlasy Natural & Easy navíc zajistí perfektní krytí šedivých vlasů.

Barvy na vlasy Natural & Easy jsou k dostání v 18 přirozených odstínech od Extra světle plavé orchideje až po Černý eben za doporučenou prodejní cenu 119,90 Kč.

Více o barvách na vlasy najdete na www.klubpalette.cz

 

 

Reklama