5eeb47e34729bobrazek.png
Lenor dokáže z pouhého praní vykouzlit neobyčejný zážitek. Dosáhněte toho nejlepšího výsledku s pomocí dokonalé kombinace gelových kapslí Lenor AllinOne a aviváže! Vyberte si ze tří svůdných vůní: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst & Floral Bouquet.

Lenor Spring Awakening se inspiruje vůní jarních květin s náznaky přírodního pačuli a bílého cedru. S Lenor Spring Awakening se můžete těšit na oživující a povznášející zážitek. Lenor Gold Orchid je elegantní vůně naplněná svůdným nádechem vzácné vanilky, která uklidňuje emoce a duši. Lenor Gold Orchid vám poskytne neuvěřitelný shovívavý a svůdný zážitek. Lenor Amethyst je fascinující vůně obsahující bergamot, frézie a jasmín. Jemné tóny vás obejmou sametovým teplem, díky kterému se budete cítit sebevědomě a pohodlně.
5eeb485e6a268obrazek.png
5eeb482b4a453obrazek.pngPro ještě déle trvající vůni můžete do pračky před oblečením přisypat vonné perličky od Lenoru. Ty se při praní budou postupně rozpouštět a pomalu protkají vůni skrz naskrz vaším oblečením.

A v jaké fázi přichází čas kapslí, kdy vsypat perličky a jak je to s aviváží? Ideální praní lze rozfázovat do 5 jednoduchých kroků. Jako první vložte do bubnu pračky gelovou tabletu Lenor AllinOne. Jestli si přejete, aby Vaše prádlo vonělo ještě déle, můžete do bubnu přisypat vonné kuličky, ty se o zbytek postarají samy. V dalším kroku nalejte aviváž do prostoru pro ni vyhrazeného a naplňte pračku prádlem. Zapněte pračku. Posledním, ale nejdůležitějším, krokem je pečlivé uschování pracích prostředků z dosahu dětí! Gelové kapsle jsou sice proti malým objevitelům zabezpečeny, ale žádná pojistka není nedobytná.
5eeb48b3ad259obrazek.png

Reklama