Tento týden jste si mohly přečíst článek o nové převratné barvě na vlasy. Je zajímavou letošní novinkou, zejména proto, že se jedná o první pěnovou barvu na vlasy na našem trhu. Článek si můžete připomenout zde.

Revoluci v barvení vlasů přináší novinka Perfect Mousse od Schwarzkopf

Jde o první pěnovou dlouhotrvající barvu, která se díky unikátnímu aplikátoru velmi snadno a rovnoměrně nanáší. Protože neobsahuje amoniak, o vlasy zároveň pečuje, dodává jim dokonalý lesk a zářivé odstíny. Pěnová barva Perfect Mousse znamená skutečnou revoluci v barvení vlasů. Její použití už nemůže být snadnější. Stačí pouze připravit barvicí směs, pěnu pumpovat rovnou do dlaně a vmasírovat do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampón. Díky unikátnímu aplikátoru a inovativní konzistenci barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na zadní části hlavy a na spánky. Více na www.perfectmousse.cz

mouseKoncem léta jsem byla na tiskové konferenci, kde se tato nová barva představila. V závěru setkání novinářů jsme si mohly vybrat pro svou potřebu tuto barvu na vyzkoušení. Protože sám světlé melíry, tudíž chodím na barvení ke kadeřnici, využila jsem tuto možnost a vzala jsem ji své kamarádce. Má tmavé dlouhé vlasy a barví si vlasy výhradně doma. Vzala jsem ji po konzultaci s odbornicí dvě balení, protože jedna lahvička na celou hlavu, pokud máte delší vlasy, nestačí. Vybrala jsem její černohnědou barvu a dala jsem jí obě balení, aby je vyzkoušela. Byla ráda, protože si zrovna chtěla jít barvu koupit.

Protože vím, že barvu Perfect Mousse od Schwarzkopf již vyzkoušela, poslala jsem jí několik otázek, na které mi odpověděla:

Jak často si barvíš vlasy?
Jednou měsíčně, podle délky odrostů.

U kadeřníka nebo doma?
Barvím se doma, mám ráda tu pohodu, když si vše doma rozbalím a užívám si to.

Jak máš dlouhé vlasy a kolik většinou spotřebuješ barvy?
Mám vlasy dlouhé asi 40 cm, ale barvím si jen odrosty, takže mi stačí jeden balíček.

Jaké barvy většinou používáš?
To je různé, barvy střídám, ale kupuji si ty kvalitnější. Většinou sáhnu po Palette, dřív jsem si kupovala Wellu.
Zajímá mě, jak barva na vlasech vypadá. Kupuji si hodně tmavě hnědou barvu, ale u některé značky vychází barva pak na vlasech do černa. Což nechci, pak vypadám moc staře. Takže hledám barvy, které mi vyhovují. Naštěstí jich je více. Tato Mousse, kterou jsem vyzkoušela, vyšla dobře, jsem spokojená.

Měla jsi možnost vyzkoušet nové převratné pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse, jakou s nimi máš zkušenost?
Díky, bylo to fajn. Ta aplikace je opravdu jednodušší. Je to jako šampon - rozetře se pěna, což je rychlejší a snazší než klasická barva.

Co jsi na této barvě ocenila?
Určitě tu pěnovou konzistenci!

Jaká byla aplikace barvy?
Byla vcelku snadná.

Tato barva ti vyhovuje, budeš ji používat i pro další barvení vlasů?
Myslím, že ji určitě ještě použiju. Ten výsledek je opravdu dobrý.

Helena P.

Více o revoluční NOVINCE Perfect Mousse najdete na stránkách www.perfectmousse.cz

Reklama