Centrum estetické medicíny Perfect Clinic rozšířilo od ledna 2017 svojí působnost o estetickou dermatologii. Síly spojilo se špičkou svého oboru, MUDr. Věrou Terzijskou, a nabízí kompletní porfolio miniinvazivních metod a zákroků v té nejvyšší kvalitě.

Estetická dermatologie zažívá v posledních letech výrazný vzestup v oblibě. I v Perfect Clinic evidují nárůst zájmu požadavků o miniinvazivní „anti-aging“ zákroky, kde je pooperační péče co nejkratší. A takových zákroků, které dokáží člověka vylepšit bez skalpelu, je na poli estetické dermatologie celá řada. Proto se vedoucí lékař MUDr. Roman Kufa rozhodl pro spolupráci s přední českou dermatoložkou Věrou Terzijskou, která se stala odborným garantem oddělení estetické dermatologie a zároveň školitelkou lékařského personálu.

doktor Kufa„Perfect Clinic je centrum estetické medicíny. Už z názvu vyplývá, že je to centrum, kde budou zahrnuty všechny služby, tedy nejen z plastické chirurgie, ale i z dalších odvětví, ke kterým estetická dermatologie rozhodně patří. Cílem je nabídnout klientovi co nejširší škálu služeb v jednom zařízení, aby měl veškerý komfort na jednom místě,“ vysvětluje expanzi doktor Kufa, který MUDr. Terzijsou považuje za jednoznačnou záruku kvality, na které si Perfect Clinic dlouhodobě zakládá. S malou nadsázkou, která ale nemusí být daleko od pravdy, Roman Kufa říká, že přijde doba, kdy estetická dermatologie nahradí skalpel.

Věra Terzisjká ho doplňuje: „V podstatě se zhmotnily naše představy o účelnosti propojení dvou oborů, zkrátka jsme se hezky potkali... A názorově jsme si blízko, takže se velmi rychle vyvinulo i naše přátelství. Jsem v Perfect Clinic garantem pro estetickou dermatologii a zároveň jsem vyškolila dvě lékařky, které povedu a budu je učit novým trendům v estetické dermatologii. Sama se neustále vzdělávám, samozřejmě i v rámci světových kongresů a sympózií a ráda předávám své vědomosti a zkušenosti dál. Samozřejmě budu v Perfectu jeden den ordinovat, zbývající čas věnuji své vlastní praxi.“

Na co se tedy od nového roku můžeme těšit? Co je žhavým a efektivním trendem v boji proti stárnutí?

MUDr. Terzijská„Do Perfect Clinic přináším kompletní portfolio korektivních zákroků. Při citlivě zvoleném mixu ošetření a při správném estetickém cítění dosahujeme skvělých výsledků. Za všechny možné kombinace anti-aging ošetření mohu vyzdvihnout tekutý lifting spolu s botulotoxinem a 3D liftujícími nitěmi. Je třeba si uvědomit, že omlazení není o jednom zákroku či o jedné revoluční technologii, ale o vhodně vybrané kombinaci více ošetření, samozřejmě ve více sezeních. To mi umožňuje pracovat „sendvičovitě“ - tj. v různých vrstvách kůže, a to je právě tajemstvím výrazného omlazení. Tedy tím nejefektivnějším,“ poodkrývá MUDr. Terzijská tajemství svého proslulého profesního úspěchu, který se aktuálně stává součástí Perfect Clinic.

Korektivní zákroky, které Perfect Clinic nabízí v rámci nového oddělení estetické dermatologie:

  • Aplikace botulotoxinu
  • Tekutý lifting aneb aplikace dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové
  • Plazmaterapie - metoda anti-aging medicíny
  • Metoda Skinbooster - plošná aplikace kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev kůže
  • Lifting 3D nitěmi
  • Laserová terapie
  • Chemický peeling
  • Medical microneedling - mikrojehličkování jakožto nová generace mezoterapie
  • Mezoterapie očního okolí
  • Mezoterapie vlasové kštice

Kufa

www.perfectclinic.cz

Perfect clinic

Reklama