OI000039-9-.jpg

Společnosti Henkel záleží nejen na tom, aby měli její zákazníci dokonale čisté prádlo, ale také jí není lhostejné životní prostředí a příroda. Proto na trh přichází s čisticími tabletami Persil Eco Power Bars. Ty se vyznačují třemi silnými benefity:

  1. Mají ekologické balení vyrobené z recyklovatelného papíru a obsahují až o 97 % méně plastu (na prací dávku v porovnání s balením tekutého pracího prostředku). 
  2. Prádlo hloubkově čistí i při nízkých teplotách a spolehlivě odstraní i odolné skvrny.
  3. Jsou kompaktní a jednoduše se dávkují. Tabletu stačí vložit do bubnu pračky, zvolit vhodný program a o víc už se nemusíte starat. Vyhnete se tak rozsypanému pracímu prášku nebo vylitému gelu.

Balení tablet se prodává po 12, 24, 30 nebo 45 kusech. Zelené je určené na univerzální praní a fialové na barevné prádlo.

FotoJetww.jpg

Jak dopadlo naše testování?

Vendula, šéfredaktorka

Nové tablety Persil Eco Power jsem vyzkoušela moc ráda. S dvěma dětmi doma je puštěná pračka téměř každý den a spotřeba pracích gelů, kterým dávám přednost, je velká. Nejčastěji používám doma právě Persil ve variantě Sensitive, protože máme doma ekzematiky. Maličkato jsem byla zvědavá na rozpuštění tablety, ale při použití při jakékoli teplotě nebyl problém. Tablety vypraly vše a prádlo moc hezky provoněly. Úsporné ekologické balení moc oceňuji, jak z důvodu šetření obalových plastových materiálu, tak z úspory místa. Nemáme příliš velké místo v koupelně na skladování pracích prostředků. Myslím, že tyhle tablety se moc povedly.

Marta, editorka

Persil je jeden z mých oblíbených produktů na praní a tak jsem ráda, že jsem mohla zkusit tablety Persil Eco Power. Hodně mě zaujalo, kolik jich v krabičce je. Balení jsou poměrně malá a dobře skladná, i ta s více kusy tablet. Takže zaberou rozhodně méně prostoru než velké prací gely. Tablety mě překvapily tím, jak se dobře rozpouštěly, nezbyla po nich v pračce ani stopa. Prádlo bylo vyprané, jak má a hezky navíc vonělo. Oceňuji také recyklovatelný obal a fakt, že na výrobu bylo použito o 97 % méně plastu na prací dávku.

Klára, obchodní oddělení

Peru dost často, takže u nás je spotřeba přípravků pro praní celkem vysoká. Novinku Persil jsem testovala moc ráda, jak variantu pro bílé, tak pro barevné prádlo. Líbí se mi, že značka řeší udržitelnost a přichází s produkty, které nezatěžují životní prostředí. Obě varianty tablet Persil Eco Power vyperou skvěle a odstraní nechtěné skvrny. Jsem s nimi spokojená a ráda předám svou pozitivní zkušenost dál.

OI000001-3-.jpg

Veronika, redaktorka

Když mi tablety přistály na stole, nejdřív jsem si myslela, že jsou do myčky, kterou téměř nepoužívám. Příjemným překvapením pro mě následně bylo zjištění, že jsou určené na praní. A moc ráda jsem tuto novinku vyzkoušela. Pračka u nás jede několikrát týdně, takže máme docela velkou spotřebu pracích prostředků. Většinou používám gely a nezřídka se mi stane, že trochu vybryndám na podlahu a potom to musím uklízet. S tabletami Persil Eco Power Bars tahle starost odpadá. Jednoduše jsem dala jednu do bubnu, zapnula program a nechala působit. Měla jsem obavu, aby se tableta řádně rozpustila, ale po dokončení cyklu a otevření pračky mě čekalo milé překvapení. Po tabletě nebylo ani stopy a v pračce bylo čisté a voňavé prádlo. Obě varianty (na barevné prádlo i univerzální) vypraly skvěle, a dokonce si poradily i se skvrnami, které jsem měla na oblečení po vaření. Kromě snadného použití a účinnosti chválím i recyklovatelný obal a skutečnost, že bylo na výrobu použito o 97 % méně plastu. Mám potom pocit, že dělám něco pro přírodu. 

Adéla, redaktorka

Na testování tablet Persil jsem se opravdu těšila. Jednak se jedná o moji preferovanou značku těchto výrobků a také mi v domácnosti prášek tak trochu docházel. Přiznám se, že nemám zkušenost s tabletami do pračky, používám je jen do kuchyňské myčky nádobí. Ale hned první věc, kterou bych na Persil Eco Power Bars vyzdvihla, je to neuvěřitelně pohodlné dávkování. Zpravidla mám doma gel a ten se někdy přímo do bubnu dávkuje skutečně obtížně. S tabletami je to jednoduché a velice čisté. Ani nemusíte přemýšlet, kolik tam přípravku dát. Dávkování je jasně dáno v každé tabletě. Výborná je hlavně rozpustnost produktu. Přestože peru při nižších teplotách, bez problému se tableta rozpustila. Určitě si Persil Eco Power Bars zakoupím, už jen proto, že balení má příjemnou velikost a nebudu muset z obchodu tahat velkou láhev s gelem.

OI000005-4-.jpg

Chcete i vy vyzkoušet nové tablety Persil Eco Power Bars?

Nyní máte jedinečnou příležitost.

Porozhlédněte se ve svém obchodě, nyní je Persil Eco Power Bars

k dostání za jedinečnou akčí cenu - balení 12 ks od 49 Kč.

pe3.jpg

Čtěte také:

Reklama