Jednou z nejlépe oblečených celebrit byla rozhodně zpěvačka Gwen Stefani, která oblékla bílou róbu od návrhářky Very Wang s černými detaily. Vzadu byla obrovská černá mašle, která ladila s černými rukavičkami nad lokty a vysokými černými kozačkami.

Mladá herečka Zendaya, která získala dvě ceny za filmy Spiderman: Daleko do domova a HBO show Euphoria, pro změnu oblékla černé šaty s kónickou sukní z dílny Christophera Esbera s průstřihy na břiše, které lemovaly krystaly. Ty pro ní vybral stylista Law Roach. Outfit působil velmi decetně a extravagantně zároveň. Šaty navíc podtrhly hereččiny přednosti, jako je dlouhý krk nebo štíhlé vyrýsované břicho.

Jedny z nejzářivějších šatů měla americká country zpěvačka Kelsea Ballerini, která během večera vystupovala. V růžovém tylovém topu a mini sukni stejné barvy byla rozhodně středem pozornosti.

Šestnáctiletá herečka Storm Reid vypadala v modrých mini šatech Iris van Herpen velmi svěže. Avšak celkový střih šatů nebyl úplně nejlepší volbou. Velké vyztužené volány na bocích její postavě zrovna nelichotily. Herečka je štíhlá a určitě by jí více slušel jiný střih šatů. Storm dělaly volány zbytečné široké boky a pitvořily jí postavu. Avšak nepřehlédnutelná v nich rozhodně byla.

Americká televizní hvězda, herečka a zpěvačka Brittany Snow oblékla černobílé šaty Temperley London. K nim skvěle sladila i designovou drátěnou kabelku. Hodně zdobené šaty už nebylo potřeba kombinovat se šperky. Brittany tedy už vhodně zvolila jen decentní náušnice.

Další osobností, která doslova zářila, byla americká herečka Anne Winters. Ta se proslavila například rolemi v seriálech jako Tyran, Wicked City nebo 13x proto. Místo toho, že jde na předávání prestižních cen, vypadala spíše jako by šla soutěžit do StarDance v latinskoamerických tancích. K ne příliš slušivým šatům herečka nezvolila ani vhodnou obuv. Boty jí byly viditelně velké a nohy jí v nich plavaly. Především na patách.


Foto: Profimedia

Čí šaty se vám líbí nejvíce? A čí vám naopak přijdou nejhorší?

Reklama