Módní trendy se promítají do mnoha sfér našeho každodenního života a jejich respektování nás často stojí mnoho času a úsilí.  Mezi tyto trendy patří dnes i hladká pokožka bez chloupků. Ideálními pomocníky na cestě k dokonale hladkým křivkám jsou nové modely epilátorů Panasonic, které jsou příslibem snadnější a rychlejší epilace.

 

Plně omyvatelné modely je možné používat i ve vaně v kombinaci s mýdlovou pěnou. Tuto oblíbenou, tzv. „pěnovou epilaci“ s použitím pěny z tělového mýdla umožňuje vodotěsné pouzdro epilátorů. Tělové mýdlo se nanese na hlavici epilátoru a při zapnutí přístroje se vytvoří jemná pěna. Zplihlé chloupky se při tom vztyčí a je možné odstraněnit je efektivněji. Výhoda epilace při koupeli spočívá i v tom, že se na těle prohřátém teplou vodou otevřou póry a změkčí pokožka, takže je odstraňování chloupků mnohem snadnější.

 

Pěna při epilaci funguje zároveň jako ochranný faktor. Celý proces pěnové epilace je tak velmi šetrný a citlivý k vaší pleti, ale zároveň rychlejší a pohodlnější. V porovnání s běžnou suchou epilací se při epilaci na mokro snižuje možnost výskytu podrážděných míst až o polovinu a nežádoucí chloupky zvládnete přitom odstranit mnohem rychleji. I četnost odlupování suché zrohovatělé pokožky se při jemné pěnové epilaci výrazně snižuje. Konečně se tak epilace nemusejí obávat ani ženy s velmi citlivou pokožkou.

 

Každá z nás touží mít krásné hladké tělo bez chloupků. A každá si přeje, aby její holení bylo pokud možno co nejednodušší, nejrychlejší a co nejméně bolestivé. S epilátory Panasonic se vám tohle přání splní a vaše tělo zůstane hladké po dlouhou dobu!

Reklama