Praktické sportovní vybavení, které má své využití i na výletech do přírody, bude k dispozici ve všech více než 390 obchodech po celé České republice. Cílem věrnostní akce pro zákazníky je nabudit k pohybu a usnadnit budování kondice po dlouhé sportovní pauze.
ta1.jpg
„Chtěli jsme nabídnout něco, co se týká sportu pro všechny. Proto jsme se rozhodli do naší nabídky zařadit pro věrné zákazníky praktická sportovní zavazadla od malých organizérů až po sportovní tašky a batohy. Kvalitní zavazadla značky VIVESS tak umožní celé rodině sbalit si vše potřebné na cesty za sportem či do přírody,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.
 
V nabídce je například sportovní taška, do které se vejde 20 dresů pro celý tým, tři fotbalové míče, nebo 8 párů kopaček. K dispozici jsou ale i menší velikosti, třeba toaletní taštička na hygienické potřeby po náročném tréninku či pouzdro na doklady, aby se nikde neztratily. Při výletech s rodinou, ať již do přírody či do města pak zcela jistě oceníte praktický batoh. Na prodejnách bude na výběr z devíti druhů praktických zavazadel. K tomu, aby zákazník dosáhl na slevu 67 % musí vlastnit věrnostní PENNY kartu a nasbírat alespoň 5 věrnostních bodů.
60af7615853bbobrazek.png
Zákazníci, kteří PENNY kartu nemají a nechtějí si ji pořizovat, si mohou zboží koupit bez slevy nebo získat nákupy alespoň 10 bodů. Jeden bod získají za každých utracených 300 korun. Body je možné sbírat do 21. července a uplatnit je až do 28. července. Akce platí až do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice. Ten, kdo nakoupí v průběhu celé akce se slevou všechno vybavení, může ušetřit až 3 810 korun.

Reklama