Hezký den a krásný víkend přeji redakci a všem ženám-in.

Důchodci a rodiny s malými dětmi musí hodně rozmýšlet, za co utratit korunky. Občas mám hodně přemýšlení, co koupit a co počká. Důchody máme poměrně slušné, ale přece jenom auto, činže a léky jsou největšími žrouty z peněženky.
Ano, můžete namítnout, proč máme auto. Jsme s manželem oba invalidní, auto je pro nás nezbytná nutnost.
O činži nemá cenu ani psát, to známe všichni.
Co se týče oblečení, co my dva potřebujeme, jen to nejnutnější, a dnes je výhoda koupě oblečení v sekáčích.
Jídlo se dá někdy odbýt, ale ona i krupicová kaše je drahá. Brambory, jídlo chudých, budou dražší, a tak se chystám letos na větší políčko, ale zase v paneláku dlouho nevydrží.
Léky - to mám vztek a říkám si, za co? Celý život jsme poctivě pracovali a dnes, když jsme staří a nemocní a bez léků žít nemůžeme, budeme od dubna vydávat ještě více. Ale to by bylo na jiné téma.

Cestování již není pro nás, náš zdravotní stav nedovolí, tady ušetříme a peníze vkládáme do zahrádky, která každým rokem něco stojí. Tyto peníze ráda vydávám, vrací se mi zpět již tím, že si odpočineme od Prahy a paneláku. Přikládám jedno foto, kde je krásně, již se nemohu dočkat, až zabalíme a vyrazíme do zeleně.


Zdraví Věrulinka


Pěkné místo! Nedivím se, že se tam už těšíte. Díky za obrázek, připomněl mi, že kromě pražské dlažby existuje i jiný svět...

Reklama