Když vidívám modelky o hlavu vyšší než jejich životní (momentálně) partner s pleší a bříškem, kladu si otázku - proč??? A odpověď nemusím hledat dlouho, napadá mě bohužel stále jenom to omleté klišé: peníze a pohodlí.
Proč si např. taková Kateřina Brožová vybírá partnery, o které já bych si třeba kolo neopřela, protože mi jako chlapi připadají naprosto nepřitažliví? Duševní souznění?! To mi povídejte...:)
Takže mužská přitažlivost - jak pro koho.
Já jsem (bohužel:)) nikdy na peníze nebyla, takže jsem se po celý život nedokázala "zajistit", zkrátka - rozhodovala jiná měřítka. Zamilovaná jsem byla prakticky pořád od svých 7 let. Stačila hustá blonďatá hříva, pověst rebela nejmíň s dvojkou z chování a nebylo mi pomoci. Naštěstí šlo o lásky výhradně platonické, takže nenapáchaly žádnou škodu. Mě až do mého dospělého věku přitahovaly typy buřičské, neladící s představou o slušném hochovi, a čím horší pověst, tím víc mě magneticky přitahoval!  Naštěstí jsem pobrala rozum, sice mi to trvalo poněkud déle, ale závěr patří mistrům!!!
Pochopila jsem, že sice stále potřebuju chlapa lehce extravagantního, žádného putičku, ale zároveň chytrého, pozorného a spolehlivého. A když jsem k těmto vlastnostem potkala ještě docela atraktivního opáleného fešáka, tak si snad můžu gratulovat, ne? Co na tom, že už máme několik desítek let za sebou, pokud by chyběla přitažlivost, vztah by nestál za nic.
Rozhoduje charisma.
No, nemůžu si stěžovat, nemůžu:)
GerdaMilá Gerdo,
přitažlivost mužská a mezi tím rovnítko přitažlivost peněžní mi  trochu připomíná prostituci.
Je to obchod.
Ty mi dáš peníze a já překousnu, že mě nepřitahuješ.
Kdyby ti muži středních a starších let měli plat deset tisíc hrubého, tak by si o ně slavná Kateřina neopřela kolo také.
Děkuji za názor a hezký den

Reklama