Obrovský úspěch slaví společnost PROFI CREDIT s novou řadou půjček pro podnikatele. Meziročně vzrostl zájem o tento produkt čtyřnásobně a nárůst pokračuje. Celkem si podnikatelé a drobní živnostníci vzali vloni více než 1 500 úvěrů a půjčili si přes 130 milionů korun.

Money

„Základem nové řady podnikatelských půjček je rychlost, dostupnost a osobní přístup. Navíc platí, že klienti mohou výši úroku úvěru ovlivnit sami. Čím více dokumentů pro zajištění úvěrů dodají, tím lepší získají cenu,“ vysvětluje výhody podnikatelských půjček výkonný ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Pod heslem „Pro Vaše podnikání“ si podnikatelé mohou půjčit od 30 000 do 300 000 korun.  

Rychle a bez papírování

Opravdovým hitem pro živnostníky je Jednoduchá podnikatelská půjčka. Ta maximálně vyhoví všem, kteří rychle potřebují menší finanční obnos. PROFI CREDIT nabízí podnikatelům a živnostníkům 30 000 korun na 1 rok. Nemusí přitom dokládat platební schopnost, ručitele ani zástavu. Schválení úvěru je rychlé, jednoduché a bez poplatků. „Jednoduchou podnikatelskou půjčku určitě ocení všichni živnostníci a podnikatelé, kteří potřebují menší kapitál na nákup materiálu či zaplacení faktur. Dostanou ji bez zbytečné administrativy a peníze na účtu mohou mít už druhý den,“ říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Půjčky šité na míru

PROFI CREDIT bedlivě naslouchal potřebám klientů z řad živnostníků a podnikatelů. „Zjistili jsme, že jednu skupinu tvoří ti, kteří potřebují menší obnos, a to okamžitě a s minimem dokladů. Těm druhým vyhovuje osobní přístup a na míru šité produkty. To vše naše nová řada úvěrů pro podnikatele nabízí,“ uvádí Rudolf Cejnar. Podnikatelé, kterým nepůjčí banky, si tak mohou vybrat z komplexní řady úvěrů.

Startovací úvěr je vhodný pro začínající živnostníky a ty, co chtějí začít podnikat a neuspějí v bance. PROFI CREDIT neověřuje jejich platební schopnost, podnikatelskou historii, nevyžaduje ani doložení podnikatelského záměru. Klient může úvěr předčasně splatit a odečíst si ho z daní.

Překlenovací úvěr pomůže při překonání sezónních výkyvů či dočasné platební neschopnosti. Podnikatel nemusí aktuálně vykazovat zisk. Pokud je v zisku, nepotřebuje ručitele ani zástavu. Začátek splácení si může posunout až o tři měsíce.

Účelový úvěr je určený například na větší modernizaci dílny či vybavení kadeřnického salónu. U živnostníka se posuzuje obrat, nikoliv příjmy. Bezplatně si může odložit splátky nebo úvěr předčasně splatit.

  STARTOVACÍ ÚVĚR PŘEKLENOVACÍ ÚVĚR ÚČELOVÝ ÚVĚR
Výše úvěru 30–100 000 Kč 30–150 000 Kč 30–300 000 Kč
Splatnost 12–36 měsíců 1–11 měsíců 12–48 měsíců
Poplatek za vyřízení 0 Kč 0 Kč 0 Kč

V rámci všech produktů se PROFI CREDIT snaží vyjít klientům maximálně vstříc. Po dodání potřebných dokladů mohou mít peníze na účtu už do 24 hodin. „Podnikatelé a živnostníci se nemusejí ničeho bát. S vyřízením úvěrů jim pomohou naši speciálně proškolení specialisté, kteří znají jejich konkrétní potřeby, jsou vstřícní a snaží se najít pro klienta vždy nejvhodnější řešení“, shrnuje Ondřej Šmakal. Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz. Na těchto stránkách si rovněž můžete o úvěr zažádat.

Profi credit