Starost o finance nekončí zajištěním příjmů. Důležité je i to, jak s vašimi příjmy poté naložíte, jaké bance je svěříte. Banku je třeba pečlivě vybírat – čím větší banka, čím více klientů, tím více důvěry. A důvěra klientů je pro banku kapitál.

 

K takovým velkým a spolehlivým bankám patří Poštovní spořitelna. Banka prověřená, všeobecně známá, důvěryhodná a výborně hospodařící. V této bance si důvěry klientů váží, zajímají se o jejich potřeby a reflektují na ně.

 

Postžirový účet Poštovní banky nabízí jako jediný v Česku programy pro všechny etapy vašeho života – MINI, JUNIOR, KLASIK, RODINA, PLUS, ELEKTRON A SENIOR. Názvy napovídají, pro které vaše potřeby a ve které době se konkrétní programy hodí.

 

Pobočku poštovní spořitelny najdete na každé poště – váš účet je tedy dostupný ze všech míst v ČR a na vybraných místech i v době, kdy pobočky ostatních bank mají zavřeno. Pokud přece jen nechcete chodit vůbec nikam, samozřejmě si můžete sjednat i vedení bankovního účtu on-line pomocí Internetu nebo mobilního telefonu.

 

Při všech těchto výhodách patří bankovní poplatky Poštovní spořitelny k těm nejnižším.

K účtu je možné získat i elektronickou Maxkartu, se kterou můžete vybírat ze všech bankomatů, na všech poštách a platit ve všech obchodech k platbě kartou vybavených.

Aby klienti měli své peníze v bezpečí, zavedla Poštovní spořitena pojištění Maxkarty proti ztrátě a odcizení. V případě, že dojde k neoprávněné platbě ukradenou nebo ztracenou kartou, bude tato transakce pojišťovnou uhrazena. Dále jsou všichni držitelé Maxkarty pojištěni pro případ smrti následkem úrazu a pro případ trvalé invalidity následkem úrazu na částku 100 tis. Kč. Hlavní výhodou je, že jsou tato pojištění zdarma.

 

Nakonec to nejlepší – sjednáte-li si u Poštovní spořitelny účet do 31.10. 2004, čekají vás půlroční poplatkové prázdniny. Následujících šest měsíců od sjednání nezaplatíte za vedení účtu a vybrané transakce ani haléř. Budete překvapeni, kolik peněz ušetříte.

 

 

Více informací o bance, jejích produktech, jejích sazbách a akcích pro klienty se dozvíte na stránkách www.postovnisporitelna.cz nebo na zelené lince 800 210 210.

 

 

Reklama