penisI muži mají své problémy a obavy. Často jim v jejich řešení zabraňuje nechuť přiznat si, že mají potíže, natož pak se s nimi svěřovat někomu cizímu.

Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně často mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou“ a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace či nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační. Příčinami mohou být závažná zdravotní postižení: cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a tuků v séru, arterioskleróza, porucha tvorby hormonů či onemocnění prostaty.

O zdravotních problémech, léčení a lécích a nejen o nich pojednává tento rádce, kterého by měl číst každý muž, jemuž na jeho zdraví záleží.
Knížka je vhodná i pro ženy. O „malé mužské“ se starají hlavně ony. Partnerky dospělých mužů najdou v knize řadu užitečných a potřebných informací.

O autorovi

Autor knihy MUDr. Vladimír Kubíček, CSc. se zabývá klinickou andrologií (gynekologií pro pány) osmnáct let.

O knize řekli

„Tato publikace se zabývá otázkami, které byly dosud tabuizovány nebo přinejmenším přehlíženy, přináší seriózní pohled na oblast medicíny, ve které dosud přežívá mnoho mýtů a polopravd.“
MUDr. Karel Kočí, CSc., androlog

„Jsem si jist, že publikace přispěje ke zvýšení kvality sexuálního života českých mužů i jejich partnerek.“
prof. PhDr. Petr Weiss, PhD., Sexuologický ústav 1. LF UK a VFN

„Knížka je čtivá, přesná, skvěle napsaná. Jsem rád, že bude na trhu něco, co mohu svým pacientům - ale nejen jim - doporučit ke čtení.“
MUDr. Ondřej Trojan, sexuolog

Formát 15x21 cm, 152 stran
brožovaná, cena 169 Kč
ISBN 80-903642-1-7
Vyšlo v dubnu 2006.

Výhradní distribuce do knihkupecké sítě Grada Publishing, a. s.

Více informací a ukázky z knihy naleznete na stránce www.smartpress.cz.

Vydalo nakladatelství Smart Press, s. r. o.