Chcete pro svého partnera zajímavý dárek? Kupte mu knihu o penisu!

 

I muži mají své problémy a obavy. Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou“ a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace a nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační. Příčinami mohou být závažná zdravotní postižení: cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a tuků v séru, arterioskleróza, porucha tvorby hormonů či onemocnění prostaty.

O zdravotních problémech, léčení a lécích a nejen o nich pojednává tento rádce, kterého by měl číst každý muž, jemuž na jeho zdraví záleží.

Knížka je vhodná i pro ženy. O „malé mužské“ se starají hlavně ony. Partnerky dospělých mužů najdou v knize řadu užitečných a potřebných informací.

 

O autorovi:

MUDr. Vladimír Kubíček, CSc., se zabývá klinickou andrologií (gynekologií pro pány) osmnáct let.

 

Právě vychází v nakladatelství Smart Press, s. r. o.

K dostání u dobrých knihkupců (distribuje Grada Publishing, a. s.)

 

Objednávky a ukázky z knihy možné také přes: www.smartpress.cz

Telefonické objednávky na tel: 608 265 336

 

Myslíte si, že takovou knihu muži ocení? Že je ještě něco, co by o svém mužství nevěděli? Nebo co by je mohlo překvapit? Chtěla byste si knihu také přečíst? Je nějaká otázka, v souvislosti s penisem, na kterou neznáte odpověď? 

Reklama