a konečně si prý může postěžovat. Víte, co dá práci sehnat peněženku pro leváky? Ptá se takřka zoufale naše čtenářka s nickem kobližka a vy jí možná můžete poradit. Pokud vůbec víte, že existuje něco takového, jako peněženka pro leváky?

Konečně si můžu postěžovat. A pěkně veřejně.Taková prachobyčejná věc jako je peněženka a já pořád nemůžu sehnat tu pravou, takovou, aby mi padla do ruky. A to, prosím, nejsem nijak náročná. Co já se nachodila po obchodech, prohlížela, brala do ruky, až jsem byla podezřelá, že snad chci některou získat bez placení.

Jenže, víte, co dá práci sehnat peněženku pro leváky???!!! Ha - nevíte, co? No, to jsem si myslela. Většina jich totiž je pro praváky. Nemám zrovna na mysli peněženku typu „kasírtaška“.Já vím, že se nad tím mnohé z vás asi ani nepozastavily, ale schválně si dejte tu práci a zkuste malý pokus někde v obchodě. Když peněženku otevřete, děláte to pravou rukou, ale co my, leváci? A zkuste najít v obchodě takovou, která by se otevírala rukou levou. A jestli budete mít úspěch, dejte mi, prosím vás, vědět.

Jistě chápete, že při takových „obtížích“ přestávám hledět, jestli mi peněženka ladí s kabelkou, či ne. Jsem ráda, že zvládnu souběžně, jak se můj nákup blíží k pokladně, se do ní vůbec dostat. A navíc, každou chvilku si měním kabelku a při představě, že bych měla měnit i peněženku, jen abych byla in, to bych vážně nepřežila.

Zrovna tak nechápu zvyk dávat si pod jakousi pofidérní slídu fotky své rodiny. Proč? Aby mě pokladní při placení okukovala mého lehce prošedivělého muže, nebo se podivila trojbarevnému melíru mé dcery? Nebo mě snad při pohledu na manželovu fotku má hryznout svědomí, jestli zbytečně neutrácím? Nepotřebuju prezentovat při nákupu na fotkách počet svých dětí a ukazovat roztomilá vnoučata.

Doklady v peněžence rozhodně nenosím, na to mám malé desky na zip.Taky nesnáším pohled na nabité peněženky plné útržků od složenek, různých narychlo napsaných, umaštěných receptů, lístečků, poznámek. Celkově bych to označila bordelem.

Jinak peněženka mi musí vydržet celkem dlouho a to z důvodů, které jsem uvedla výše.Pro mě nedostatkové zboží. Tak, prosím vás, nezapomeňte na mě. S tou peněženkou pro leváky....zatím díky.

Pěkný a veselý den přeje kobližka.

Milá kobližko, to jste mě tedy dostala. Máte pravdu, že praváka vůbec nenapadne, že by měl mít levák s peněženkou nějaké potíže. Co třeba zkusit peněženku a zip?

Máte nějaký nápad, jak kobližce pomoct, milé ženy-in? Jste některá z vás také „levačka“? Jak to řešíte vy? Dělá vám problém sehnat peněženku, která by vám vyhovovala? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama