Já o sobě můžu říct, že roztržitá nejsem... naštěstí.

Kdybych byla, tak asi celý den neděláme s přítelem nic jiného, než něco hledáme.

A proč celý den?

Protože teď hledáním strávím dne půl. To znamená, že co se týká roztržitosti, tak na to mám svého miláčka. Je zcela běžné, že hledá klíče, na to už jsem si zvykla. Většinou je pak najdu na parapetu nebo na kuchyňské lince (ale úplně tam nahoře, kam nikdo nevidí).

Klíče už nejsou takový problém... větším problémem je peněženka a mobil.

Tak třeba mobil jsme hledali tři dny a Po prohledání celého byráčku, včetně auta jsme ho našli zapadlý v garáži za poličkou.....možná proto mě už ani nepřekvapuje, když necházím peněženku i s doklady v lednici.

(Nedávno jsme dokonce hledali tavnou pistolku, bylo to dost naléhavé, a tak jsme prohledali úplně všechno, samožřejmě, že můj Martin prohledal "pečlivě" i auto. A nic. Tak mi nezbylo nic jiného, než jít a koupit novou. A druhý den se pistolka zčistajasna objevila... Kde?... no přece v kufru auta. )

Jednoho krásného dne jsem řekla DOST! Už žádné hledání! A tak jsme si určili místo, kam budeme odkládat klíče, mobily, peněženky a podobné drobnosti (hodinky, řetízky...)... jen škoda, že tam ty věci odkládám pouze já.

Takže hledáme dál.

Ilča


Milá Ilčo, hledání je činnost, která prospívá duševnímu zdraví. Navíc rozvíjí fantazii a nenechává mozek zakrnět. Váš přítel to dělá právě proto, abyste nezakrněla.

Nejvíc miluji pocit, kdy si potřebnou věc uložím na místo, které je přeci logické.

Vím, že jsem tu věc na to logické místo uložil. Prohledávám všechna logická místa a nikde to nemohu najít.

Někdy mám dokonce jistotu, že u nás doma sedí nějaký hnusný trpajzlík, který ty věci, co zrovna potřebuju, přenáší a skrývá.

Dnes si píšeme na téma roztržitost a zapomínání...

Už jsme rozdali několik dárků a pár nám jich tady ještě zbývá. Jestli je chcete, tak nám napište o roztržitosti vaší, nebo někoho z okolí. Co vám přinesla, nebo co vám vzala. Nebo máte roztržitou fotku?

redakce@zena-in.cz

Reklama