Beránek určitě nepokakal čtenářku s nickem Řeřicha. Dostala od přátel dokonce peněženku, takže má dokonale aktuální příspěvek k dnešnímu tématu. Pojďte se na ni podívat

Právě jsem dostala k Velikonocům moc pěknou peněženku od přátel, prý aby mě beránek nepokakal :-)

peněženka

Určitě co nejdřív tam přestěhuji jak peníze, kterých tam radši moc nenosím, platím raději kartou a nebo přes internet. Takže se tam přestěhuje platební karta a ostatní doklady a hlavně pár fotek lidiček mému srdci nejbližších, které musím mít pořád u sebe.

A taky tam mám šupinu, kterou mně kdysi dal můj taťka a jelikož už nežije, tak tu šupinu stále nosím u sebe, stěhuje si vždy z jedné peněženky do druhé a věřím, že mi třeba jednou přinese štěstí.

Jednou už mně ale štěstí přinesla, asi před rokem jsem najednou v jednom nákupním středisku zaslechla, jak na mě zavolal pán, ať si zavřu kabelku, že se kolem mě motají dvě ženský a mají nenechavé ruce.

Skutečně to byly dvě zlodějky a já měla být jejich další oběť a díky všímavosti toho pána, jsem byla ušetřena všech těch nepříjemností s vyřizováním nových dokladů.

Tak všem přeji více takto všímavých lidí a přeji hezký den.

Řeřicha

Milá Řeřicho, to jistě potěší. Ale já stále nechápu, proč tak riskujete a nosíte v pěněžence i všechny doklady. Zloději je stejně potom někde pohodí, protože je zajímají jen peníze a vy s tím pak máte spoustu starostí. Nestálo by za to mít doklady někde jinde? Nechci radit, ale přijde mi to praktičtější.

Nosíte také všechny doklady v peněžence, milé ženy-in? Nebo na ně máte speciální pouzdro? Jaký nosíte obnos, aby vás to v případě krádeže tolik nebolelo? Platíte spíš kartou, nebo hotovými penězi?

Napište nám o svých peněženkách a zkušensotech s nimi na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama