p

Oba nastávající rodiče pocházejí ze Španělska a v současné době patří mezi herecké špičky. Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti, charizmatická Penélope Cruzová (má snad ještě krásnější sestru Monicu), a čtyřicetiletý Javier Bardem spolu nedávno oslavili rok výročí a nyní čekají svého prvního potomka.

Pětatřicetiletá Penélope Cruzová a Javier Bardem se dali dohromady před rokem během natáčení filmu Woodyho Allena Vicky Christina Barcelona. Za svou roli si herečka letos v únoru odnesla sošku Oscara. Těsně před natáčením oba ukončili neperspektivní vztahy a smutek se snažili zahnat prací. Cruzová si léčila zlomené srdce ze vztahu s hercem Matthewem McConaugheym.

Internetový server JustJared.com přinesl informaci, že Penélope Cruzová je ve čtvrtém měsíci těhotenství. „Těší se dobrému zdraví a bude z ní skvělá matka,“ uvedl tajný zdroj. Herečka přijela tento týden do Evropy, aby v Berlíně uvedla nový film Pedra Almodóvara s názvem Broken Embraces. Jde o druhý společný snímek této dvojice, před třemi lety byla Cruzová hvězdou jeho filmu s názvem Volver.

Líbí se vám tenhle pár?

Reklama