profimedia-0642260365.jpg

Zdroj: Profimedia

Na snímku pro titulní stranu byla Penélope vyobrazena v krásných éterických bílých šatech, které podtrhovaly její bezchybnou postavy. Na dalších snímcích na sobě měla i další outfity včetně černých mini šatů se síťovanými punčochami nebo dlouhé zelené róby.

Nedávno se oscarová herečka objevila také na titulních stranách Elle Italia nebo Vogue Arabia. Aktuálně totiž propaguje nové španělské drama Paralelní matky, které je od října v kinech. Zatím má u diváků velmi dobré ohlasy.

Film vypráví o dvou nastávajících matkách Janis a Aně, které se potkávají v nemocničním pokoji, kde se připravují na porod. Obě jsou nezadané a obě otěhotněly neplánovaně. Janis (Penélope Cruz), která je ve středním věku, je z náhodného početí nadšená a na miminko se těší. Puberťačka Ana (Milena Smit) je vyděšená, kajícná a traumatizovaná. Obě ženy si krátí čas společným procházením dlouhých nemocničních chodeb. Janis se snaží Anu povzbuzovat a uklidňovat. Těch pár vyřčených vět, které si během několika hodin vymění, vytvoří mezi nimi velmi úzké pouto. Netuší, že jejich náhodné setkání zkomplikuje a zásadním způsobem změní jejich životy.

Zdroj: Instagram Penélope Cruz, Bioscop, ČSFD